Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia
Z ŻYCIA GWIAZD

„To jest mama Kreta". Paulina Młynarska w Grecji odnalazła harmonię i spokój. Tak dziś wygląda jej codzienność

Ulubienica publiczności w 2019 roku wyprowadziła się z Polski

Karol Sowa 15 listopada 2023 18:56
Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia

Jakiś czas temu Paulina Młynarska zakończyła swoją karierę. Usunęła się w cień, by odnaleźć wewnętrzny spokój. W międzyczasie podjęła trudną decyzję o mastektomii. Dzisiaj ulubienica publiczności wraz ze swoimi czworonogami mieszka na Krecie. Wciąż jednak utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Jak dzisiaj wygląda jej życie?

Paulina Młynarska — życie na Krecie

W 2019 roku dziennikarka zamieszkała na Krecie, nieopodal klimatycznej Chanii. W jednym z wpisów przyznała, że wyprowadzkę z kraju miała w planach już od 6 roku życia. „Kiedy miałam 6 lat, pojechaliśmy całą rodziną do Grecji. Przeżyłam wtedy taki zachwyt wszystkim, że do dziś to pamiętam. Ale to chwila, w której po raz pierwszy poczęstowano mnie lukumades — małymi pączusiami na gorąco, polanymi miodem i posypanymi cynamonem, zadecydowała o tym, że postanowiłam kiedyś tu zamieszkać. I dopięłam swego!”, wyjaśniła na Instagramie. 

„Moja relacja z Grecją zalicza się do kategorii poezji, a nie prozy życia, choć w tej chwili moja proza życia też się z nią wiąże. Miałam jakieś sześć lat, kiedy pojechaliśmy z rodzicami białą ładą z namiotem – to był 1976 rok – przez Bałkany aż do Grecji. Znaleźliśmy się na wyspie Skopelos, która należy do archipelagu Sporady, czyli bardziej na północ od miejsca, w którym teraz jestem, ale przyroda i niepowtarzalny zapach, będący mieszanką nagrzanej ziemi i ziół, były dokładnie takie same. Od razu poczułam, że ja tu przynależę. I że nigdy nic piękniejszego nie znajdę. Nie znalazłam", dodała. [cyt: Zwierciadło.pl].

W tej samej rozmowie przyznała również, że obecne miejsce zamieszkania jest jej azylem. „To jest mama Kreta. Magda Tokarska, wspaniała przewodniczka po Krecie i moja koleżanka, pięknie to opisała. Że jak się już zbliżasz do lotniska w Chanii i widzisz te jej półwyspy w kształcie palców, to tak, jakby mama wyciągała do ciebie ręce. Dokładnie tak się czuję. Jestem we właściwym, bezpiecznym miejscu", opowiada. 

Co więcej, Paulina Młynarska w towarzystwie swoich zwierząt skupia się na pisaniu książek i uprawianiu jogi. „Zamieszkać tu, było moim wielkim marzeniem i cichym planem przez wiele lat! Kiedy lądowałam wczoraj w Chani, po raz pierwszy wracając z Azji właśnie tu, już „do domu” czułam niesamowite wzruszenie. 🙏I niedowierzanie. 🛸Po prostu widok z samolotu, kiedy błękit morza kontrastuje z soczystą o tej porze roku zielenią dolin pełnych oliwek i pomarańczy, a nad tym wszystkim wyrastają bielusieńkie góry, jest tak piękny, tak uduchowiony, mistyczny, że trudno dopuścić myśl, że się ma cząsteczkę tej ziemi na własność”, dodała w innym wpisie. 

Dzisiaj Paulina Młynarska prężnie działa w mediach społecznościowych. Tam chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi przemyśleniami. Na tym jednak nie koniec, ponieważ ulubienica publiczności handluje kursami jogi do Indii oraz wynajmuje polskim turystom domek w Gracji. Przypomnijmy, że dziennikarka posiada tam dwie nieruchomości.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jest jej inspiracją i największym wsparciem. Halina Mlynkova mamie zawdzięcza wrażliwość i miłość do drugiego człowieka

Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia

Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia

Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia

Jak dziś wygląda życie Pauliny Młynarskiej?

Ostatnio jednak podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. „Sceny z życia celebrytki. Mam na Krecie dom na wynajem Villa Tatra Paulina Mlynarska, bardzo ładny. Oczywiście jest na google maps. Oczywiście tam nie mieszkam. Musiałabym upaść na głowę, żeby ogłaszać światu swój prywatny adres. Za to bywam w „Tatrze”, bo to mój biznes. Ostatnio miałam wakat na stanowisku osoby sprzątającej, a tu sezon się zaczyna. Wobec tego na szmacie wjechałam ja (tym miejscu serdecznie pozdrawiam Natalia Niemen). No i oto miotam się przed „Tatrą” w starym dresie jako Kudła level master. Wieszam pranie, noszę wory ze śmieciami, a tu, drugi raz w ciągu 4 dni, zajeżdża polska rodzinka na wywczasie. I sunie na mój widok takim tekstem: 'O, jest pani! Można zdjęcie? A gdzie koty i pieski? Chcemy zdjęcie!'. Qurde, myślę, oni sądzą, że ja tu mieszkam! I nachodzą mnie w domu, bez „dzień dobry” i chcą zdjęć??? WTF? To jest totalne przegięcie. To nie jest fajne, proszę państwa", zwierzyła się w tym roku.

Na koniec dodała: „Postawcie się na moim (czy innej znanej osoby) miejscu. Nie ma nic złego w podjechaniu, by zobaczyć dom na wynajem, publicznie ogłoszony. Ale jest podany kontakt. Można się umówić! Natomiast wjazd z przekonaniem, że to jest czyjś prywatny dom i żądanie zdjęć zostawia po was poczucie, że się doświadczyło totalnego naruszenia granic. Dziękuję za uwagę”, skwitowała.

W 2021 r. poddała się profilaktycznej operacji podwójnej mastektomii. Swoje doświadczenia opisała w poście na Instagramie. Aktorka przyznała, że dostała wiele wsparcia, ale także wiele nieprzyjemnych komentarzy odnośnie jej decyzji. Skomentowała to: „Nie jestem żadną ambasadorką żadnej akcji. Nie robię tego komercyjnie. Po prostu mówię Wam, że warto się badać i być zdrową. Z cyckami, z implantami czy bez. Ale żywą”. Do zdrowia dochodziła w swoim domu na malowniczej greckiej wyspie. 

Dzisiaj Paulina Młynarska kończy 53 lata. Z tej okazji życzymy jej wszystkiego, co najlepsze. 

Tak dziś wygląda mieszkanie Pauliny Młynarskiej:

CZYTAJ TEŻ: Joanna Kulig w kolejnej światowej produkcji! Polka wystąpi u boku ikony francuskiego kina

Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia

Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia

Paulina Młynarska, Uroda Życia 10/2020
Fot. Olga Majrowska/Uroda Życia

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.