Hanna Śleszyńska, Jacek Brzosko, jesienna ramówka Polsatu, sierpień 2007 roku
Fot. Grąbczewski/AKPA
POŻEGNANIE

Nie żyje Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej. Aktorka opublikowała poruszający wpis

„Bez twojego śmiechu świat będzie smutniejszy", napisała

Karol Sowa 5 czerwca 2023 12:36
Hanna Śleszyńska, Jacek Brzosko, jesienna ramówka Polsatu, sierpień 2007 roku
Fot. Grąbczewski/AKPA

Dzisiaj media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej. Z tego powodu aktorka opublikowała na swoich social mediach wzruszający wpis. Te słowa łamią serce...

Jacek Brzosko nie żyje

Związek tworzyli w latach od 2005 do 2019 roku. Niestety ta miłość nie przetrwała próby czasu. Byli partnerzy pozostali jednak w dobrej relacji. Niestety, dzisiaj ulubienica publiczności poinformowała swoich obserwatorów o śmierci przyjaciela. Co więcej, opublikowała kilka archiwalnych zdjęć. „Jacek, takiego cię zapamiętam... Dziękujemy ci za twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez twojego śmiechu świat będzie smutniejszy", napisała. 

W sekcji komentarzy pojawiły się wyrazy współczucia. Kondolencje składają nie tylko fani, ale również przyjaciółki i przyjaciele z branży. 

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Ibisz zdobył się na szczere wyznanie. Tak wyglądały czasy młodości popularnego prezentera

Hanna Śleszyńska, Jacek Brzosko, jesienna ramówka Polsatu, luty 2007 roku
Fot. Grąbczewski/AKPA

Kim był Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej?

Był łyżwiarzem. Gdy zakończył swoją karierę sportową, zainteresował się biznesmen. Pracował w firmie odpowiedzialnej za stan techniczny lodowisk.

Całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Irena Santor nie zaśpiewa już na scenie. Zrezygnowała z kariery z ważnego powodu

Hanna Śleszyńska, Jacek Brzosko, jesienna ramówka Polsatu, sierpień 2007 roku
Fot. Grąbczewski/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?