EN_00908502_1005, Michał Włodarczyk
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda dziś Wojtuś z Rodziny zastępczej. Czym zajmuje się Michał Włodarczyk?

Dziecięcy aktor bardzo się zmienił

Olga Figaszewska 4 listopada 2021 13:24
EN_00908502_1005, Michał Włodarczyk
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Serca fanów podbił rolą Wojtka w serialu Rodzina zastępcza. Michał Włodarczyk pokochał świat filmu. Widzowie zapamiętali go jako uroczego chłopca. Aktor niedawno obchodził swoje 26. urodziny. Nie porzucił swoich marzeń i związał życie z pracą przed kamerą. Ale to nie jest jego jedyne zajęcie. Co słychać u Michała Włodarczyka?

Rola Wojtka w Rodzinie zastępczej przyniosła mu popularność

Pamiętacie uroczego, jasnowłosy chłopca z kultowego serialu Rodzina zastępcza? Losy rodziny Kwiatkowskich śledziło tysiące fanów, a produkcja cały czas cieszy się ogromnym uznaniem widzów. Michał Włodarczyk z miejsca zaskarbił sobie sympatię fanów serialu. Przez trzy lata wcielał się w rolę Wojtka. Na planie towarzyszyła mu także Wiktoria Gąsiewska.

Dziecięcy aktor na ekranie debiutował już dwa lata wcześniej w filmie „Święta Polskie”. Następnie pojawiał się w produkcji Londyńczycy. Ale na ekranie debiutował w Przybyli ułani. „Gdy znalazłem się po raz pierwszy przed kamerą, miałem tremę. Teraz jest spoko. Szybko uczę się tekstów i sprawia mi to przyjemność”, zwierzał się w jednym z wywiadów dla TeleTygodnia.

Zobacz też: Tak wygląda niezapomniany Kostek z Listów do M. Co dziś robi Jakub Jankiewicz? 

Michał Włodarczyk, 2008
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Michał Włodarczyk, Wiktoria Gąsiewska, Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej 

Michał Włodarczyk, 2008
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jak wygląda dziś życie Michała Włodarczyka?

Michał Włodarczyk świetnie odnajdował się przed kamerą, a zdobyte doświadczenie miało wkrótce zaowocować w przyszłości. Młody aktor związał się na stałe z filmem. Ukończył szkołę Lart studio w Krakowie, gdzie poznawał tajemnice zawodu. Na swoim koncie ma szereg tytułów: „Ojciec Mateusz”, „Powidoki”, „Układ warszawski”, „Lejdis”, „Obywatel”, „Przystań”, „Pierwsza miłość”, „Druga szansa” czy „Asymetria”. To tylko część z nich.

Michał Włodarczyk niedawno obchodził 26. urodziny. I nie każdy wie, że aktor jest także odnoszącym kolejne sukcesy sportowcem. Brał udział w zawodach MMA. W 2017 roku zajął II miejsce w Pucharze Polski. Jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim koncie na Instagramie publikuje zdjęcia z planów zdjęciowych i pokazuje kulisy swojej pracy.

Jak dziś wygląda serialowy Wojtuś Kwiatkowski? Zobacz, jak zmienił się aktor. Życzymy kolejnych sukcesów!  

Sprawdź też: Zagrał uroczego Kazika w Listach do M. Jak dziś wygląda Mateusz Winek? Dziecięcy aktor skradł serca widzów

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.