EN_00908502_1005, Michał Włodarczyk
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda dziś Wojtuś z Rodziny zastępczej. Czym zajmuje się Michał Włodarczyk?

Co dziś słychać u dziecięcego aktora? Bardzo się zmienił

Olga Figaszewska 7 sierpnia 2023 10:01
EN_00908502_1005, Michał Włodarczyk
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

16 lat temu podbił serca fanów wcielając się w rolę Wojtka w serialu Rodzina zastępcza. Michał Włodarczyk pokochał filmowy świat, a fani zapamiętali go jako uroczego, jasnowłosego chłopca. Dziś aktor ma już 27 lat i nie porzucił swoich marzeń z dzieciństwa. Jak się zmienił i co u niego słychać?

Rola Wojtka w Rodzinie zastępczej przyniosła mu popularność

Pamiętacie uroczego, jasnowłosy chłopca z kultowego serialu Rodzina zastępcza? Losy rodziny Kwiatkowskich śledziło tysiące fanów, a produkcja cały czas cieszy się ogromnym uznaniem widzów. Michał Włodarczyk z miejsca zaskarbił sobie sympatię fanów serialu. Przez trzy lata wcielał się w rolę Wojtka. Na planie towarzyszyła mu także Wiktoria Gąsiewska.

Dziecięcy aktor na ekranie debiutował już dwa lata wcześniej w filmie „Święta Polskie”. Następnie pojawiał się w produkcji Londyńczycy. Ale na ekranie debiutował w Przybyli ułani. „Gdy znalazłem się po raz pierwszy przed kamerą, miałem tremę. Teraz jest spoko. Szybko uczę się tekstów i sprawia mi to przyjemność”, zwierzał się w jednym z wywiadów dla TeleTygodnia.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska obchodzi 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji... ponownie się zaręczyła!

Michał Włodarczyk, 2008
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Michał Włodarczyk, Wiktoria Gąsiewska, Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej 

Michał Włodarczyk, 2008
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jak wygląda dziś życie Michała Włodarczyka?

Michał Włodarczyk świetnie odnajdował się przed kamerą, a zdobyte doświadczenie miało wkrótce zaowocować w przyszłości. Młody aktor związał się na stałe z filmem. Ukończył szkołę Lart studio w Krakowie, gdzie poznawał tajemnice zawodu. Na swoim koncie ma szereg tytułów: „Ojciec Mateusz”, „Powidoki”, „Układ warszawski”, „Lejdis”, „Obywatel”, „Przystań”, „Pierwsza miłość”, „Druga szansa” czy „Asymetria”. Mogliśmy go także oglądać w filmie „Bad Boy” Patryka Vegi, w produkcji „Święty” czy w jednym z odcinków popularnego serialu „#BringBackAlice” z Heleną Englert.

Nie każdy wie, że Michał Włodarczyk jest także odnoszącym kolejne sukcesy sportowcem. Brał udział w zawodach MMA. W 2017 roku zajął II miejsce w Pucharze Polski. Jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim koncie na Instagramie publikuje zdjęcia z planów zdjęciowych i pokazuje kulisy swojej pracy.

Jak dziś wygląda serialowy Wojtuś Kwiatkowski? Zobacz, jak zmienił się aktor. Życzymy kolejnych sukcesów!  

Sprawdź też: Mieczysław Hryniewicz gorzko o relacji z synem i braku kontaktów

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.