Plotkara NEW
Fot. MAT. PRASOWE
O TYM SIĘ MÓWI!

Plotkara powraca na ekrany! Poznaliśmy nową obsadę kultowego serialu

Kiedy premiera nowego sezonu?

Ksenia Krasko 4 marca 2020 18:19
Plotkara NEW
Fot. MAT. PRASOWE

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów młodzieży z Upper East Side – serial Plotkara oficjalnie powraca! Plotki o nowych odcinkach krążyły w mediach od dawna, a teraz dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w główne role. Czy Blake Lively, Leighton Meester i Ed Westwick powrócą na ekrany?

Serial „Plotkara” nowy sezon obsada

W ofercie HBO Max znajdzie się dziesięć odcinków nowego sezonu. Za produkcję odpowiadają twórcy oryginału, czyli Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage.

Nowa Plotkara to zupełnie nowi bohaterowie i szansa dla młodych aktorów, którzy dopiero rozpoczynają karierę. 18-letnia Emily Alyn Lind wcieli się w postać Audrey, głównej bohaterki. W serialu zobaczymy również Whitney Peak (Chilling Adventures of Sabrina Netflixa), Eli Brown (Pretty Little Liars), Jasona Gotay’a i Jonathana Fernandeza. Plotkara będzie dla nich jednym z pierwszych projektów na tak dużą skalę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @emilyalind

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez whitney (@whitneypeakk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez jasongotay (@jasongotay)

Fabuła skupi się na życiu nowego pokolenia nowojorskich nastolatków, którzy studiują w prywatnej szkole i podlegają nadzorowi tytułowej Plotkary. Serial ma opowiedzieć o tym, „jak bardzo zmieniły się media społecznościowe i krajobraz Nowego Jorku w ciągu ostatnich ośmiu lat”.

Twórcy nie podają konkretnej daty, ale oficjalna premiera Plotkary zaplanowana jest na maj tego roku. Już nie możemy się doczekać! A Wy? 

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.