Michał Żebrowski, Monika Pęcikiewicz
Fot. Piotr Bernas / Forum, Niemiec/AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Była jego największą szkolną miłością, nagle się rozstali. Michała Żebrowskiego i Monikę Pęcikiewicz połączyło wyjątkowe uczucie

Nic nie wróżyło, że ten związek się zakończy...

Karol Sowa 27 czerwca 2023 19:56
Michał Żebrowski, Monika Pęcikiewicz
Fot. Piotr Bernas / Forum, Niemiec/AKPA

Obecnie Michał Żebrowski związany jest z Aleksandrą Żebrowską, jednak przed laty był bardzo kochliwy. Okazuje się, że w szkole teatralnej poznał Monikę Pęcikiewicz. Stworzyli wyjątkową relację. Od przyjaźni do miłości. I choć wydawało się, że zawsze będą przy sobie trwać, nagle się rozstali. 

Michał Żebrowski i Monika Pęcikiewicz — historia miłości, życie prywatne

Michał Żebrowski i Monika Pęcikiewicz poznali się na początku lat 90. w Szkole Teatralnej w Warszawie. Artyści razem studiowali na wydziale aktorskim. Na samym początku połączyła ich przyjaźń. Z czasem zrozumieli, że w swoim towarzystwie czują motylki w brzuchu. Wspólne pasje zacieśniły to uczucie. Wydawało się, że ich związek przetrwa wszystkie przeciwności losu. 

Co więcej, ich relacja została wystawiona na próbę. Dlaczego? W pewnym momencie Monika Pęcikiewicz postanowiła porzucić aktorstwo i zająć się reżyserią. W tamtym okresie mogła jednak liczyć na wsparcie Michała Żebrowskiego, który wiernie przy niej trwał. „Michał pomagał reżyserować Monice prace dyplomowe. Przychodził do szkoły regularnie, mimo że już nie był studentem. Miał większe doświadczenie i krytyczne oko. Potrafił udzielić cennych uwag, dzięki którym jej przedstawienia tylko zyskiwały. Była mu za to wdzięczna", mówił tygodnikowi Na Żywo jeden ze znajomych ulubieńca widzów.

CZYTAJ TEŻ: Nieustannie za nim podążała i wbijała w poczucie winy. Jarosław Kret z goryczą wspomina relację z mamą

Monika Pęcikiewicz, 2008 rok

Monika Pęcikiewicz, 2008 rok
Fot. Marcin Obara / Forum

Michał Żebrowski, VIVA! 2012 grudzień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Michał Żebrowski i Monika Pęcikiewicz — rozstanie 

I choć mieli być ze sobą do samego końca, postanowili przerwać tę znajomość. Kulisy rozstania owiane są jedną wielką tajemnicą. Oboje poszli swoimi drogami. Jak informują niektóre media, szkolna miłość Michała Żebrowskiego pracuje w teatrze. „Miała nadzieję, że dawny ukochany dostrzeże ją i wyciągnie pomocną dłoń. Może zaproponuje jakieś realizacje w swoim teatrze. Tym bardziej że przed laty nie rozstali się ani w kłótni, ani w gniewie", dodawał ten sam informator tygodnika.

Być może jeszcze kiedyś staną na swojej drodze? 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Planowali wspólną przyszłość i założenie rodziny. Bartosz Gelner i Agnieszka Żulewska rozstali się po zaledwie 5 latach

Monika Pęcikiewicz
Fot. Piotr Bernas / Forum

Michał Żebrowski
Fot. Niemiec/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.