Margot Robbie mn
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Margot Robbie zajęła się produkcją filmu o "The Sims"

Czy będzie to tak wielki sukces, jak "Barbie"?

Aleksandra Frankowska 25 marca 2024 16:27
Margot Robbie mn
Fot. Getty Images

Niesamowite wieści zza oceanu. Margot Robbie i jej mąż Tom Ackerley w ramach swojej firmy produkcyjnej LuckyChap Entertaiment rozpoczęli pracę nad nowym filmem. Tym razem jego podstawą będzie kultowa gra komputerowa "The Sims". Pamiętacie ją jeszcze?

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Mann o ciemnej stronie „Dużych dzieci”: „To była, proszę państwa, masakra”

Margot Robbie zajmie się produkcją fimu o "The Sims"

To może być prawdziwy bestseller na miarę "Barbie". Kto z nas nie grał w słynną grę komputerową "The Sims"? Teraz powstaje jego filmowa adaptacja, a za jego produkcję będzie odpowiadała firma Margot Robbie. Reżyserką będzie Kate Herron, która ma na swoim koncie pierwszy sezon "Loki" z serii Marvela.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Filip Chajzer zakończył przygodę z Tańcem z Gwiazdami. Udział w show skomentował poruszającym wpisem

O czym będzie film na podstawie "The Sims"?

Twórcy nie zdradzają jeszcze, jaka będzie fabuła filmu, jednak możemy spodziewać się, że na ekranie zobaczymy wyreżyserowane życie bohaterów i ludzi za to odpowiedzialnych. "The Sims" była niezwykle kultową grą lat 2000, w której buduje się domy, tworzy relacje, chodzi się do pracy czy zakochuje. Świat Simsów był jednak również brutalny, kiedy to bohater gry nie mógł wyjść z basenu bowiem użytkownik usunął drabinkę z planszy. 

Nie możemy doczekać się nowej produkcji! 

Margot Robbie
Fot. Kevork Djansezian/NBC via Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.