Film Grease, John Travolta
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Bohaterowie Grease, John Travolta i Olivia Newton-John, znów razem! Jak wyglądają?

Musicie zobaczyć to zdjęcie!

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2019 13:44
Film Grease, John Travolta
Fot. Materiały prasowe

Bohaterowie musicalu Grease, Olivia Newton-John i John Travolta, znów razem! 13 i 14 grudnia na Florydzie odbył się zlot fanów filmu pod hasłem Meet n' Grease Movie Sing-a-long with Danny and Sandy. Swoją obecnością postanowili zaszczycić przybyłych główni bohaterowie filmu. Na tę okazję wybrali specjalnie stroje z produkcji! Okazuje się, że to pierwszy raz od czasu kręcenia filmu, kiedy to mieli okazję znów mieć je na sobie. To zdjęcie już stało się hitem internetu. Zobaczcie sami!

Grease: Olivia Newton-John i John Travolta na wspólnym zdjęciu

Uczestnicy wydarzenia Meet n' Grease Movie Sing-a-long with Danny and Sandy, które odbyło się na Florydzie kilka dni temu mieli okazję spotkać się z odtwórcami głównych ról kultowego musicalu Grease. John Travolta i Olivia Newton-John nie tylko zachwycili fanów swoją obecnością, ale postanowili na tę specjalną okazję przebrać się w stroje z filmu! Na swoich Instagramach podzielili się z fanami zdjęciami z tego wydarzenia.

Dzięki temu mamy okazję podziwiać ich w kreacjach sprzed lat. To niezwykły powrót do przeszłości! Na jednym ze zdjeć widzimy, jak aktorzy trzymają się za ręce i zmierzają na spotkanie z fanami. Olivia Newton-John udostępniła tę samą fotografię na swoim profilu z podpisem: „Pierwszy raz w tym kostiumie, odkąd nakręciliśmy film! Ależ jestem podekscytowana!”, czytamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta)

Warto dodać, że skórzana kurtka Olivii Newton-John z Grease została wylicytowana za ponad 930 tysięcy złotych przez jednego z fanów, który postanowił zwrócić kurtkę aktorce. Kupiec chciał pozostać anonimowy, a przekazując aktorce kostium w przesyłce dołączył krótki liścik, w którym uzasadnił swoje zachowanie: „Ta kurtka należy do ciebie i do wszystkich tych, którzy cię kochają. Tych, dla których stworzyłaś ścieżkę dźwiękową ich życia. Nie powinna leżeć w szafie miliardera, żeby mógł się przechwalać nią w klubie golfowym. Z tego powodu pokornie i z szacunkiem zwracam tę kurtkę prawowitemu właścicielowi, którym jesteś ty”, słyszymy.

Wpłacona przez anonimowego kupca suma została przeznaczona na rozwój organizacji Olivia Newton-John Cancer Research and Wellness Centre, która zajmuje się wspomaganiem osób walczące z rakiem. Zaznaczmy, że aktorka sama obecnie zmaga się po raz trzeci z rakiem piersi.

Zobaczcie, jak bardzo zmienili się główni bohaterowie Grease John Travolta i Olivia Newton-John. Tak prezentują się na odtworzonym zdjęciu sprzed lat. A poniżej scena z filmu! Piękny powrót do przeszłości, prawda?  

John Travolta, Olivia Newton-John
Fot. Instagram @johntravolta

Grease: John Travolta, Olivia Newton-John
Fot. East News

Grease: John Travolta, Olivia Newton-John
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.