Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska
Fot. Palicki/AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Są razem od niemal pół wieku, nie ma mowy o kryzysach. Nawet skandal nie poróżnił Bogusława i Hanny Wołoszańskich

To właśnie żona dziennikarza trzyma dom w ryzach

Karol Sowa 19 października 2023 08:56
Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska
Fot. Palicki/AKPA

Bogusław i Hanna Wołoszańscy od wielu lat tworzą niezwykle zgrany duet. W ich małżeństwie nie ma mowy o kryzysach. Najważniejsza jest dla nich miłość i zaufanie. Co więcej, są dla siebie nie tylko najlepszymi partnerami w życiu prywatnym, ale też zawodowym... 

[Ostatnia aktualizacja treści 22.03.2024 r. na VUŻ]

Bogusław i Hanna Wołoszańscy — historia miłości

Przypomnijmy, że Bogusław Wołoszański dał się poznać jako prowadzący program Sensacje XX wieku. Jego produkcja została wówczas uznana za najlepszy program w historii. W dodatku jest właścicielem wydawnictwa, które publikuje książki historyczne. 

A jak wygląda jego życie prywatne? Okazuje się, że swoją żonę poznał w telewizji, gdzie razem zaczynali. Mijali się wówczas na korytarzu, jednak do pierwszej dłuższej rozmowy między nimi doszło na jednej z prywatek. I to właśnie wtedy zrozumieli, że mogą dać sobie szansę.

Od tamtego czasu Bogusław i Hanna byli nierozłączni, niemal wszystko robili razem po raz pierwszy, np. kupili samochód. Połączyła ich wielka miłość, którą zapieczętowali pod koniec lat 70. Co więcej, niedługo po ślubie zamieszkali na osiedlu Za Żelazną Bramą, a później na Ursynowie. Razem wychowali też dwójkę dzieci. 

Dziś nie ukrywają, że budżetem domowym i wydawnictwem zajmuje się Hanna, zaś Bogusław Wołoszański nie wiedział nawet, ile wynoszą rachunki.

CZYTAJ TEŻ: Nawet znajomi nie wiedzieli, że Bogusław Kaczyński miał żonę

Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska, 2003 rok

Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska
Fot. Prończyk/AKPA

Małżeństwo Bogusława i Hanny Wołoszańskich przerwało skandal

Przypomnijmy, że na początku lat 2000 dziennikarz został oskarżony o to, że w czasach PRL-u był TW o pseudonimach Ben i Rewo. Ta informacja zelektryzowała niemal każdego, zwłaszcza jego wiernych fanów. Niektórzy odsunęli się od swojego idola, inni zaś wiernie go wspierali. 

Rodzina Bogusława Wołoszańskiego przechodziła wówczas bardzo ciężki czas. Mimo wszystko nigdy go nie opuściła. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, „siedziała i płakała”. Dziś córka Beaty Kawki jest jej prawdziwym powodem do dumy

Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska, 2003 rok

Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska
Fot. Prończyk/AKPA

Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska, 2006 rok

Bogusław Wołoszański, Hanna Wołoszańska
Fot. Palicki/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.