Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Angelina Jolie do roli w filmie Czarownica codziennie poddawała się skomplikowanej charakteryzacji...

Zobacz, jak wygląda jej przemiana!

Weronika Kostyra 11 września 2019 14:22
Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe

Premiera filmu Czarownica 2 zbliża się wielkimi krokami. Jesienią ponownie zobaczmy Angelinę Jolie w roli złowieszczej królowej. Razem z Aurorą, w którą znów wcieliła się Elle Fanning, będzie ona chroniła magiczny świat przed zagładą. Okaże się jednak, że relacja księżniczki i jej byłej opiekunki jest bardzo skomplikowana…

Przemiana Angeliny Jolie w Diabolinę

Fani pokochali aktorkę w roli Diaboliny, dlatego pięć lat po pierwszej części, na ekran trafia jej kontynuacja. Odtwórczyni głównej roli każdego dnia na planie zdjęciowym była poddawana skomplikowanej i czasochłonnej charakteryzacji. Składają się na nią przede wszystkim rogi oraz charakterystyczne wypukłe kości policzkowe. Jak dokładnie przebiegał ten proces? Studia Walta Disneya opublikowało właśnie krótkie nagranie, w którym możemy zobaczyć jak krok po kroku Angelina Jolie zamienia się w złowieszczą Diablinę.

W obsadzie filmu zobaczymy także Juno Temple, Sama Rileya i Imeldę Staunton, a także Michelle Pfeiffer, Eda Skreina i Chiwetela Ejiofora. Reżyserem filmu jest Joachim Rønning. Polska premiera jest zaplanowana na 18 października 2019 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Angelina Jolie becomes the Mistress of Evil in these behind-the-scenes photos. #Maleficent

Post udostępniony przez Disney (@disney)

Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.