Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Angelina Jolie do roli w filmie Czarownica codziennie poddawała się skomplikowanej charakteryzacji...

Zobacz, jak wygląda jej przemiana!

Weronika Kostyra 11 września 2019 14:22
Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe

Premiera filmu Czarownica 2 zbliża się wielkimi krokami. Jesienią ponownie zobaczmy Angelinę Jolie w roli złowieszczej królowej. Razem z Aurorą, w którą znów wcieliła się Elle Fanning, będzie ona chroniła magiczny świat przed zagładą. Okaże się jednak, że relacja księżniczki i jej byłej opiekunki jest bardzo skomplikowana…

Przemiana Angeliny Jolie w Diabolinę

Fani pokochali aktorkę w roli Diaboliny, dlatego pięć lat po pierwszej części, na ekran trafia jej kontynuacja. Odtwórczyni głównej roli każdego dnia na planie zdjęciowym była poddawana skomplikowanej i czasochłonnej charakteryzacji. Składają się na nią przede wszystkim rogi oraz charakterystyczne wypukłe kości policzkowe. Jak dokładnie przebiegał ten proces? Studia Walta Disneya opublikowało właśnie krótkie nagranie, w którym możemy zobaczyć jak krok po kroku Angelina Jolie zamienia się w złowieszczą Diablinę.

W obsadzie filmu zobaczymy także Juno Temple, Sama Rileya i Imeldę Staunton, a także Michelle Pfeiffer, Eda Skreina i Chiwetela Ejiofora. Reżyserem filmu jest Joachim Rønning. Polska premiera jest zaplanowana na 18 października 2019 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Angelina Jolie becomes the Mistress of Evil in these behind-the-scenes photos. #Maleficent

Post udostępniony przez Disney (@disney)

Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.