Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Angelina Jolie do roli w filmie Czarownica codziennie poddawała się skomplikowanej charakteryzacji...

Zobacz, jak wygląda jej przemiana!

Weronika Kostyra 11 września 2019 14:22
Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe

Premiera filmu Czarownica 2 zbliża się wielkimi krokami. Jesienią ponownie zobaczmy Angelinę Jolie w roli złowieszczej królowej. Razem z Aurorą, w którą znów wcieliła się Elle Fanning, będzie ona chroniła magiczny świat przed zagładą. Okaże się jednak, że relacja księżniczki i jej byłej opiekunki jest bardzo skomplikowana…

Przemiana Angeliny Jolie w Diabolinę

Fani pokochali aktorkę w roli Diaboliny, dlatego pięć lat po pierwszej części, na ekran trafia jej kontynuacja. Odtwórczyni głównej roli każdego dnia na planie zdjęciowym była poddawana skomplikowanej i czasochłonnej charakteryzacji. Składają się na nią przede wszystkim rogi oraz charakterystyczne wypukłe kości policzkowe. Jak dokładnie przebiegał ten proces? Studia Walta Disneya opublikowało właśnie krótkie nagranie, w którym możemy zobaczyć jak krok po kroku Angelina Jolie zamienia się w złowieszczą Diablinę.

W obsadzie filmu zobaczymy także Juno Temple, Sama Rileya i Imeldę Staunton, a także Michelle Pfeiffer, Eda Skreina i Chiwetela Ejiofora. Reżyserem filmu jest Joachim Rønning. Polska premiera jest zaplanowana na 18 października 2019 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Angelina Jolie becomes the Mistress of Evil in these behind-the-scenes photos. #Maleficent

Post udostępniony przez Disney (@disney)

Angelina Jolie, Czarownica
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!