O TYM SIĘ MÓWI!

TYLKO U NAS! Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski już po ślubie. Poznajcie szczegóły uroczystości!

Gabriela Czernecka 12 grudnia 2017 15:15
Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski, main topic
Fot. East News

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela wzięli ślub! Nagrodzony Oscarem reżyser Idy i światowej sławy polska modelka już są po ślubie. Jak wyglądała uroczystość? Poznajcie szczegóły!

Polecamy: Małgorzata Bela kończy 40 lat! Przypominamy okładki światowych magazynów z polską supermodelką

Ślub Małgosi Beli i Pawła Pawlikowskiego

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela są parą od prawie dwóch lat. Pierwszy raz publicznie pojawili się razem w Cannes. Choć wówczas nie pozowali razem do zdjęć, fotoreporterom udało się uchwycić, że  reżyser i modelka wspólnie opuścili galę. W Polsce zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „Ojciec”. Kolejno podziwialiśmy ich wspólne zdjęcia pełne czułości na premierze filmu „Nowy Świat” w Warszawie, a później na gali rozdania Paszportów Polityki. Podobno miłość spadła na nich nagle. Teraz okazuje się, że Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela są już po ślubie! Modelka i laureat Oscara już   są małżeństwem! Ceremonia odbyła się w jedną z listopadowych sobót w gronie najbliższych znajomych.

Małgosia Bela i Paweł Pawlikowski już po ślubie

Potwierdzeniem tej informacji jest pojawienie się Małgosi Beli i Pawła Pawlikowskiego podczas berlińskiego European Film Awards. Zdjęcie modelki w agencjach zdjęciowych podpisano „Małgorzata Bela - Pawlikowska”.

Chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Małgosia Bela. Vogue, Versace, Chanel czy Valentino to jedne z nielicznych marek, z jakimi pracowała. Bela jest jedną z najlepszych polskich topmodelek, która zyskała międzynarodową sławę. Pojawia się na najważniejszych światowych wydarzeniach modowych. Małgosia Bela jest jednak nie tylko modelką, ale i aktorką. W Polsce podbiła serca widzów w filmie „Karol. Człowiek, który został papieżem” oraz w głośnym filmie Małgosi Szumowskiej „Ono”. Niedawno Małgorzata Bela przeprowadziła się z Włoch do Polski. Jakiś czas temu kupiła w Warszawie dom, gdzie mieszka wraz ze swoim dwunastoletnim synem Józiem. Z kolei Paweł Pawlikowski pracuje obecnie w Polsce nad nowym filmem „Zimna wojna”. Pawlikowskiego wysławiła Ida, za która otrzymał w 2015 roku Oscara.

Paweł Pawlikowski zadebiutował w 2000 roku filmem „Last Resort”, za którego otrzymał nagrodę BAFTA dla najbardziej obiecującego twórcy. Kolejno pojawiały się obiecujące produkcje, ale gdy kariera Pawła Pawlikowskiego rozwijała się, w jego życiu prywatnym nie działo się najlepiej. U jego żony zdiagnozowano nowotwór. Reżyser wycofał się wówczas z życia zawodowego, by w pełni poświęcić się opiece nad małżonką. Żona Pawła Pawlikowskiego zmarła w 2006 roku, osieracając dwójkę dzieci - syna i córkę. Reżyser po długiej przerwie powrócił do kina w wielkim stylu. W 2013 roku nakręcił „Idę”, która szybko podbiła serca nie tylko polskich widzów, ale i zagranicznych. W jego życiu pojawiła się Małgosia Bela. Rozwiodła się z mężem, francuskim milionerem Jeanem-Yves’em Le Furem. Ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata. Teraz okazuje się, że Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela są już po ślubie. Serdecznie gratulujemy!

Małgosia Bela, Paweł Pawlikowski zostali parą
Fot. Eastnews

Małgosia Bela, Paweł Pawlikowski pozują do zdjęć
Fot. Eastnews

Polecamy również: Małgosia Bela prezentuje najnowszą kolekcję H&M Studio na wiosnę 2017. Wygląda pięknie, prawda?!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!