ZE ŚWIATA TELEWIZJI

„To jest moja praca, moja miłość, moje szaleństwo”, mówi Edward Miszczak. Co stoi za sukcesem stacji TVN? EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 13 listopada 2017 10:00

Edward Miszczak i TVN to tak naprawdę jedność. To on od 20 lat tworzy telewizję TVN. To jego pasja. Z dyrektorem programowym TVN, rozmawiamy o tym, jak sprawia, że stacja TVN od dwudziestu lat zawsze podąża za trendami i zawsze jest pierwsza? Zapraszamy do obejrzenia naszego video!

Polecamy także: O Ninie Terentiew mówi, że „haruje jak wół”. A co jego nakręca do pracy? TYLKO U NAS Edward Miszczak zdradza od czego jest uzależniony i skąd ma tyle energii!

Edward Miszczak o sukcesie TVN

Bez Edwarda Miszczaka dziś chyba nikt nie wyobraża sobie stacji TVN. To on 20 lat sprawdza, co podoba się polskiej publiczności przed telewizorami. W wywiadzie dla magazynu VIVA! mówił ostatnio:„Magda Gessler jest fenomenem. Jej »Kuchenne Rewolucje« zawsze mają swoją wierną widownię. Wiele osób mnie pyta: »Dlaczego?«. Być może własna restauracja jest marzeniem wielu Polaków. Żona chciałaby, ale mąż wie, że nie wystarczy pieniędzy i oboje widzą w tym programie to, co chcą zobaczyć. Ta sama Magda Gessler w tercecie z Anną Starmach i Michelem Moranem gra zupełnie inaczej. A proszę zobaczyć, co równocześnie stało się z Polakami…”, powiedział.

Na pytanie czy ogląda wszystkie programy odpowiedział niemal natychmiast: „Oglądam. To jest moja praca, moja miłość, moje szaleństwo”. W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem zdradził co nieco na temat kulis powstawania stacji TVN i jej sukcesu. Jak od dwudziestu lat sprawia, że TVN jest  telewizją tak nowoczesną i jak to się dzieje, że od dwudziestu lat są pierwsi? Jak narodziła się stacja TVN 24 i czy to prawda, że jej pracowników nazywano świstakami? Zobaczcie sami! 

Zobacz też: Wojciechowska, Rusin, Urbański, Janiak... Stacja TVN kończy 20 lat. Zobaczcie stare zdjęcia gwiazd!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!