Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Mamy ostry zwiastun serialu „Botoks”. Krew, przekleństwa i... będziecie zaszokowani! Czy serial pobije sukces filmu?

Konrad Szczęsny 19 stycznia 2018 20:00

Sukces kontrowersyjnego filmu „Botoks” sprawił, że Patryk Vega postanowił nakręcić serial o podobnej tematyce, by wykorzystać materiał, który powstał w trakcie kręcenia obrazu. Czy okaże się on równie hitowy, co wersja z dużego ekranu?

Zobacz też: Mimo ogromnej fali hejtu ten film już zapisał się w historii polskiej kinematografii. Dlaczego „Botoks” Patryka Vegi wzbudza tak duże kontrowersje?

oraz: Mocniejsze niż w „Pitbullu” i „Psach”. Wybraliśmy 9 najlepszych cytatów z „Botoksu” Patryka Vegi

Zwiastun serialu „Botoks” Patryka Vegi

Zwiastun pełen jest tego, za co publiczność pokochała (albo znienawidziła) obrazy Patryka Vegi: krwi, ostrych dialogów, seksu i dosadności. Wiemy też, że w główne role – podobnie jak w wersji filmowej – wcielą się Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska, Katarzyna Warnke oraz Olga Bołądź. Nie mogło oczywiście zabraknąć w nim również Piotra Stramowskiego. Co ciekawe w zwiastunie zostaną także poszerzone wątki postaci drugoplanowany, m.in. Marka transseksualisty, którego zagrał Sebastian Fabijański

Zobacz też: Patryk Vega powraca z kolejnym filmem o gangsterach. „Kobiety mafii” kinowym hitem czy wielką klęską? Zobaczcie nowy zwiastun! VIDEO

Premiera serialu „Botoks”

Oficjalna premiera sześcioodcinkowego serialu odbędzie się 31 stycznia w serwisie Showmax.com. Poza uwielbianymi przez Polaków aktorami, pojawią się w nim doskonale znane z wersji kinowej wątki. Widzowie zadają sobie oczywiście pytanie czy produkcja wywoła tak wielkie kontrowersje, jak pierwowzór i... czy odniesie tak samo spektakularny sukces!

Zobacz też: Powstał serial na podstawie „Botoksu’’ Patryka Vegi! Wiemy, gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.