Wyczekiwana premiera

Ragnar Lothbrok ponownie na ekranach. Polska premiera kolejnej części „Wikingów”!

km 18 lutego 2016 18:12

"Wikingowie" wracają z czwartym sezonem! Kanał History kolejny raz zabiera widzów do fascynującego wikińskiego świata  z jego krwawymi podbojami i grabieżami, magią, miłością, zdradą i zemstą. Serial przedstawia historię Ragnara Lothbroka, nordyckiego wojownika i największego bohatera swoich czasów, potomka Odyna, króla wszystkich wikingów. „Wikingowie” to saga o nim i jego rodzinie - wojowniczej Lagercie, ich synie Björnie, porywczym Rolli, pięknej księżniczce Aslaug. Niezwykła opowieść o skomplikowanych braterskich relacjach, trudnych wyborach i cenie za realizację ambicji. A do tego magia, bogowie, religia, przepiękne zdjęcia i kostiumy.

 

Czwarty sezon "Wikingów" - zwiastun

Prezentujemy oficjalny zwiastun nowej serii. Jednym z ważnych wątków ma być duchowa przemiana Björna. Ragnar dojdzie fizycznie do siebie po ranach odniesionych w spektakularnej bitwie o Paryż, ale w 4. sezonie będzie ciągnęło go na ciemną stronę. Lagertha nadal nie może pogodzić się z władzą utraconą na rzecz jej byłego podwładnego Kalfa. W nowych odcinkach ważnym wątkiem jest zdrada wikińskiego dziedzictwa i przejście na stronę Franków brata Ragnara, Rollo, który zostanie księciem Francji i weźmie ślub z księżniczką Giselą - w tej roli córką Romana Polańskiego - Morgane Polański.

 

Pomysłodawcą i autorem scenariusza serialu „Wikingowie” jest Michael Hirst, twórca m.in. wyróżnionego nagrodą Akademii Filmowej obrazu "Elizabeth", a także nominowanej do Emmy i Złotego Globu "Dynastii Tudorów".

 

Premiera 4. serii "Wikingów” w piątek, 19 lutego 2016 godz. 22:00 na kanale History. Zaledwie dzień po premierze w Stanach Zjednoczonych.

 

Polecamy także: Już w marcu premiera oczekiwanego serialu „Bodo”. Słodko-gorzka historia międzywojennej bohemy.

 

Wikingowie
Fot. Mat. prasowe

 

Wikingowie - opowieść o miłości i władzy.

 

Wikingowie
Fot. Mat. prasowe

 

TAGI #Wikingowie

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.