VIDEO VIVY!

Zobacz najpiękniejsze ujęcia z sesji najpopularniejszych blogerek do VIVY!

Masz swoją faworytkę?

Sylwia Olech 18 lutego 2018 06:00

Są młode, piękne i zaradne! W swojej pracy najbardziej cenią możliwość poznawania nowych ludzi, podróżowania, pracy z najlepszymi i uczenie się od nich. Maffashion, Jessica Mercedes, Macademian Girl, Red Lipstick Monster i LittleMooonster96… Zobacz najpiękniejsze kadry z sesji do VIVY! w naszym video!

„Królowe sieci” o swojej pracy

„Mój największy sukces? Jeszcze parę lat temu powiedziałabym, że to, że od ukończenia 19 lat utrzymuję się sama. Na studia także nie dostawałam pieniędzy od rodziców”, mówi Julia Kuczyńska, Maffashion. „Na przestrzeni lat, wydarzyło się w moim życiu wiele niesamowitych rzeczy. Jednak żadna z nich nie miałaby miejsca, gdyby nie żyłka do biznesu, konsekwencja, prawdziwość i intuicja. Pierwsze nagrody za najlepszego bloga, okładka w magazynie, zaproszenia na światowe pokazy, własna marka odzieżowa, założenie firmy i zatrudnianie ludzi, współpraca z wielkimi markami takimi, jak Dior, Swarowski, YSL – nie jestem w stanie zliczyć.

To wszystko zgrywa się w jedną całość. Lecz nie pojawiło się od razu. Działalność w internecie rozpoczęłam ponad 9 lat temu, kiedy jeszcze nie było Instagrama i znanego obecnie wachlarza możliwości. Myślę, że z dziewczynami jest podobnie  Nikt nas nie przygotował do tej pracy, żadna z nas nie była na kursie jak stworzyć markę, wizerunek w social mediach.  Metodą prób i błędów doszłyśmy do tego co mamy”, dodaje.

Nikt nas nie przygotował do tej pracy

„Nigdy nie biorę się za coś, czego nie umiem zrobić dobrze”, mówi Ewa Grzelakowska-Kostoglu, Red Lipstick Monster. „Jeśli chodzi o siebie, jestem bardzo wymagająca”.

Jessica Mercedes dobrze pamięta moment, w którym hobby stało się pracą – wtedy gdy zatrudniła ludzi i poczuła się za nich odpowiedzialna. Czy czuje się „ustawiona do końca życia”? „Nie. Nikt nie powinien się tak czuć. W każdej pracy, u każdego wszystko może się nagle wywrócić do góry nogami”.

„W życiu i w pracy ważna jest empatia, trzeba współpracować. Człowiek nie jest samotną wyspą a zwłaszcza bloger nie jest samotną wyspą bo nasza praca polega na tym, żeby przekonać innych do swoich pomysłów”, dodaje Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl.

Nigdy nie biorę się za coś, czego nie umiem zrobić dobrze

Mimo że mają wszystko, a może właśnie dlatego wciąż mają wiele marzeń do spełnienia. Przekonują swoich fanów, że warto marzyć, sięgać po niemożliwe. Że same są najlepszym przykładem, że to się udaje. Maffashion: „Pytasz o czym marzę? Chciałabym mieć dzieci. I to nie jedno! Rodzinę. I żeby wszystkie moje projekty nad którym pracuję się ziściły!”.

Całą sesję blogerek obejrzysz w najnowszym numerze VIVY!, która będzie dostępna już od czwartku 22 lutego w całej Polsce! Co jeszcze w nowym wydaniu dwutygodnika?

Blogerki i influencerki, okładka, VIVA! luty 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

VIVA! 4/2018

Po raz pierwszy razem! „Królowe sieci” o tym, jak podbiły świat! Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jaki jest prywatnie, kogo kocha i kto rządzi w jego domu, zdradza nam prowadzący program Hipnoza, Filip Chajzer. Wzruszająca rozmowa wnuczki i dziadka. Agata Nizińska i Wojciech Pokora w ostatniej wspólnej rozmowie o wspólnej pasji i sile rodzinnej więzi, która przekracza barierę śmierci. O swojej największej pasji, czyli miłości do gór oraz o zakończonym małżeństwie mówi himalaista, Piotr Pustelnik.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.