VIDEO VIVY!

Mija rok od ich zaręczyn. Dlaczego związek Harry'ego i Meghan wzbudzał takie kontrowersje?

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że są dobraną parą!

Gabriela Czernecka 27 listopada 2018 12:45

Książę Harry i Meghan Markle dokładnie rok temu, 27 listopada 2017 roku, ogłosili swoje zaręczyny. Tego wyjątkowego dnia nie odwracali od siebie wzroku, a patrząc na nich nikt nie miał wątpliwości, że są udaną parą! I to się nie zmieniło. Wraz z upływem czasu ich popularność rośnie. Meghan niektórzy już nazywają następczynią księżnej Diany. Zdają się być dobraną parą, ale to jednak nie znaczy, że idealną, zwłaszcza w oczach Brytyjczyków. Dlaczego ich związek wzbudzał takie kontrowersje?

Meghan i Harry: historia miłości

Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle nie obyły się bez skandalu. Od samego początku mówiło się, że ich związek jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii monarchii Wielkiej Brytanii. Dlaczego? Ona starsza od niego, rozwódka, była aktorka, a do tego Amerykanka! On do niedawna imprezowicz i niepoprawny kobieciarz. Sądzono, że szybko się sobą znudzą. Harry zmieniał kobiety jak rękawiczki, Meghan z kolei ma na koncie nieudane 2-letnie małżeństwo.... Przeszkody tylko się mnożyły.

Ich związek bardzo szybko wszedł na wyższy poziom, a książę Harry w jednym z wywiadów wyznał, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani musieli radzić sobie z szukającymi sensacji paparazzi, a utrzymanie związku na odległość przy codziennych zobowiązaniach nie było łatwym zadaniem. Choć nie wróżono im przyszłości, oni pokonali wszelkie przeszkody.

27 listopada 2017 roku książę Harry i księżna Meghan ogłosili zaręczyny i 19 maja 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, w ich przypadku nawet data wzbudzała zmieszanie. Tego samego dnia rozegrany został finał Pucharu Anglii, co Brytyjczycy traktują jak święto narodowe. Na szczęście oba wydarzenia nie kolidowały ze sobą. 

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle pełen kontrowersji

Od kontrowersyjnych zaręczyn aż bajkowy ślub - zarówno książę Harry, jak i księżna Meghan przeszli spektakularne metamorfozy. Ona rzadziej popełnia gafy, a on stał się przykładnym mężem. Niebawem para po raz pierwszy zostanie rodzicami. Ich związek uznawany jest za ważny krok w brytyjskiej rodzinie królewskiej, w końcu to oni wyznaczają standardy.

Naginanie zasad i zaakceptowanie Meghan Markle (mimo, że jest aktorką, Amerykanką, a także ma mieszane pochodzenie) przez królową jest uznawane za dobry znak! Odkąd zakochani ogłosili zaręczyny, media bacznie śledzą każdy ich krok. Nic dziwnego, bowiem ich związek pokazuje, że brytyjska rodzina królewska robi wielki krok naprzód. 

Tu znajdziesz wszystko o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle>> 

Dziś para obchodzi pierwszą rocznicę zaręczyn, którą niestety spędzą osobno. Wszystko przez obowiązki - Harry musiał sam w imieniu królowej polecieć do Zambii, gdyż panuje tam wirus Zika, co mogłoby być bardzo niebezpieczne ze względu na ciążę Meghan. Z pewnością zakochani  po powrocie Harry'ego z podróży odpowiednio uczczą ten dzień. A tymczasem zobaczcie, jak rozwijał się ich związek i co stało na przeszkodzie ich miłości!   

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.