SZAFA MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ

Z wizytą u Martyny Wojciechowskiej. Pokazała nam swoją gerderobę. Ilość białych t-shirtów powala!

Piotr Wojtasik 16 marca 2017 07:00

Martynę Wojciechowską odwiedziliśmy w jej apartamencie na warszawskim Marymoncie przy okazji sesji do nowego numeru magazynu VIVA! Moda. Naszą uwagę skupiliśmy na prostej, drewnianej garderobie w ciemnym kolorze, zdecydowanie wyróżniającej się swoją praktycznością w stosunku do mieszkania zapełnionego książkami i pamiątkami z podróży.

 

Polecamy też: „Urodziłam się feministką’’. Martyna Wojciechowska opowiada o nieświadomym łamaniu stereotypów

 

Szafa Martyny Wojciechowskiej

Ma szpilki, ale ich nie nosi. Nie umie zakochać się w torebce. Tak jak w życiu, w modzie podąża swoimi ścieżkami. Ma własny, niepowtarzalny styl. Martyna Wojciechowska i jej szafa w podroży?

Pakowanie nie zajmuje jej wiele czasu. Lata spędzone w drodze zmusiły ją do ułożenia listy potrzebnych rzeczy. W jej garderobie panuje idealny ład i porządek. Każda szafa to osobny rozdział. Podkoszulki, apaszki, spodnie ułożone pod kolor i na wszelki wypadek w trzech rozmiarach.  Część walizki spakowana jest przez cały rok. – Mam dystans do mody – przyznaje ze śmiechem. Na pytanie: Wygodnie czy modnie?, odpowiada bez namysłu. Zastanawiamy się, skąd w jej domu dużo szkiców ołówkiem? Pytamy. Okazuje się, że została projektantką i stworzyła srebrną kolekcję „Freedom” dla W.Kruk - odwołała się do symboliki, która jest jej bliska. Dziwimy się, jak przy jej podejściu do mody chciała zostać projektantką. – Myślałam o tym od dłuższego czasu. W.Kruk powiedział, że mam wolną rękę. Mogę tworzyć i dlatego się zgodziłam – podkreśla. 

Zapraszamy Was na materiał wideo, z którego dowiecie się, co to znaczy porządek i pragmatyzm
w doborze garderoby. Tam wszystko do siebie pasuje. Po otworzeniu pierwszej z szaf wiedzieliśmy, że jesteśmy u Martyny Wojciechowskiej!

 

Przeczytaj też: Martyna Wojciechowska zastąpiła Kingę Rusin! Jakiego wyzwania się podjęła? Nikt się nie tego nie spodziewał!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.