TYLKO NA VIVA.PL

Wschodzące gwiazdy polskiego kina o blaskach i cieniach zawodu aktorki. Jaką płacą cenę za sukces?

Zobacz film z sesji dla VIVY! Filmowej

Rafał Kowalski 14 września 2022 14:45

Osiem zdolnych aktorek, które są przyszłością polskiego kina... Agata Turkot, Magdalena Wieczorek, Waleria Gorobets, Agnieszka Radzikowska, Marta Stalmierska, Joanna Opozda, Alicja Wieniawa-Narkiewicz oraz Michalina Łabacz – to te niezwykłe artystki młodego pokolenia gościmy na okładce nowej VIVY! Filmowej. Co zdradziły nam przed kamerą?

Młode pokolenie aktorek o zawodzie, cenie sukcesu i marzeniach

Między zdjęciami do nowego numeru poprosiliśmy nasze bohaterki o odpowiedzenie na kilka pytań. Kiedy zamarzyły o aktorstwie? Czego ich zawód pozwolił się im o sobie dowiedzieć? Ile trzeba zapłacić za możliwość robienia tego, co się kocha? Jakie mają pragnienia filmowe? I jak czują się na myśl o tym, że są częścią 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni?

Zobacz, co powiedziały nam gwiazdy numeru filmowego. 

Czytaj też: Małgorzata Szumowska: „Mam duży dorobek, gdyby to był dorobek faceta, wzbudzałby większy szacunek”

Sesja filmowa, VIVA! filmowa, aktorki, VIVA! 17/2022
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?