TYLKO NA VIVA.PL

Wschodzące gwiazdy polskiego kina o blaskach i cieniach zawodu aktorki. Jaką płacą cenę za sukces?

Zobacz film z sesji dla VIVY! Filmowej

Rafał Kowalski 14 września 2022 14:45

Osiem zdolnych aktorek, które są przyszłością polskiego kina... Agata Turkot, Magdalena Wieczorek, Waleria Gorobets, Agnieszka Radzikowska, Marta Stalmierska, Joanna Opozda, Alicja Wieniawa-Narkiewicz oraz Michalina Łabacz – to te niezwykłe artystki młodego pokolenia gościmy na okładce nowej VIVY! Filmowej. Co zdradziły nam przed kamerą?

Młode pokolenie aktorek o zawodzie, cenie sukcesu i marzeniach

Między zdjęciami do nowego numeru poprosiliśmy nasze bohaterki o odpowiedzenie na kilka pytań. Kiedy zamarzyły o aktorstwie? Czego ich zawód pozwolił się im o sobie dowiedzieć? Ile trzeba zapłacić za możliwość robienia tego, co się kocha? Jakie mają pragnienia filmowe? I jak czują się na myśl o tym, że są częścią 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni?

Zobacz, co powiedziały nam gwiazdy numeru filmowego. 

Czytaj też: Małgorzata Szumowska: „Mam duży dorobek, gdyby to był dorobek faceta, wzbudzałby większy szacunek”

Sesja filmowa, VIVA! filmowa, aktorki, VIVA! 17/2022
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…