TYLKO U NAS

Keanu Reeves, Heidi Klum, Scarlett Johansson... Witold Szmańda pracował z największymi gwiazdami!

Tylko nam zdradza sekrety Hollywood

Katarzyna Piątkowska 30 czerwca 2018 11:00

Trenował największe hollywoodzkie gwiazdy. Bywał na oscarowych przyjęciach, przyjaźnił się z milionerami, a jego nazwisko otwierało wszystkie drzwi w Los Angeles. Dlaczego więc wrócił do Polski?

Kim jest Witold Szmańda?

Ekspert fitnessu i zdrowego żywienia, trener personalny i coach przeszedł długą drogę, by osiągnąć sukces. Sam trenował pływanie, skok wzwyż, kung-fu, bieganie, ale kontuzja kręgosłupa przekreśliła jego marzenia o sportowej karierze.

Nie poddał się i znalazł dla siebie inną drogę. Skończył szkołę medycyny alternatywnej, college treningu personalnego i… aktorstwo. Po 10 latach spędzonych w Los Angeles, bywaniu na oscarowych party, pływaniu prywatnymi jachtami i lataniu prywatnymi samolotami swoich klientów wrócił do Polski.

Tu chce wydać książkę o zdrowym odżywianiu, osobowości i o tym, jaki wpływ ma na nas nasza grupa krwi. Ale nie pragnie zostać Ewą Chodakowską w spodniach. „Chcę, żeby ludzie byli »happy«. I chcę z nimi pracować, ale nie tylko ćwicząc z nimi fitness, ale też dbając o to, żeby ćwiczyć zdrowo i czuwać nad ich zdrowiem psychicznym”.

Jaki jest Keanu Reeves prywatnie?

Gdybyś zobaczyła Keanu tak na co dzień, pomyślałabyś: Matko! Co to za kloszard! Jego styl chodzenia i ubioru totalnie kontrastuje z jego osobowością. Jest wrażliwą, piękną i słoneczną osobą”, opowiada Witold Szmańda, trener Keanu Reevesa, Scarlett Johansson i Heidi Klum. „Gdy w siłowni pojawiła się Scarlett, nie wiedziałem, kim ona jest. W siłowni wszyscy wyglądają inaczej. A ona podeszła do mnie i powiedziała: »Wyglądasz super!«. Potem jeszcze wiele razy się spotykaliśmy”, wspomina swoich podopiecznych i bywalców Fitness Factory. Z kim jeszcze pracował? To zdradza w naszym wideo! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.