TYLKO U NAS

Keanu Reeves, Heidi Klum, Scarlett Johansson... Witold Szmańda pracował z największymi gwiazdami!

Tylko nam zdradza sekrety Hollywood

Katarzyna Piątkowska 30 czerwca 2018 11:00

Trenował największe hollywoodzkie gwiazdy. Bywał na oscarowych przyjęciach, przyjaźnił się z milionerami, a jego nazwisko otwierało wszystkie drzwi w Los Angeles. Dlaczego więc wrócił do Polski?

Kim jest Witold Szmańda?

Ekspert fitnessu i zdrowego żywienia, trener personalny i coach przeszedł długą drogę, by osiągnąć sukces. Sam trenował pływanie, skok wzwyż, kung-fu, bieganie, ale kontuzja kręgosłupa przekreśliła jego marzenia o sportowej karierze.

Nie poddał się i znalazł dla siebie inną drogę. Skończył szkołę medycyny alternatywnej, college treningu personalnego i… aktorstwo. Po 10 latach spędzonych w Los Angeles, bywaniu na oscarowych party, pływaniu prywatnymi jachtami i lataniu prywatnymi samolotami swoich klientów wrócił do Polski.

Tu chce wydać książkę o zdrowym odżywianiu, osobowości i o tym, jaki wpływ ma na nas nasza grupa krwi. Ale nie pragnie zostać Ewą Chodakowską w spodniach. „Chcę, żeby ludzie byli »happy«. I chcę z nimi pracować, ale nie tylko ćwicząc z nimi fitness, ale też dbając o to, żeby ćwiczyć zdrowo i czuwać nad ich zdrowiem psychicznym”.

Jaki jest Keanu Reeves prywatnie?

Gdybyś zobaczyła Keanu tak na co dzień, pomyślałabyś: Matko! Co to za kloszard! Jego styl chodzenia i ubioru totalnie kontrastuje z jego osobowością. Jest wrażliwą, piękną i słoneczną osobą”, opowiada Witold Szmańda, trener Keanu Reevesa, Scarlett Johansson i Heidi Klum. „Gdy w siłowni pojawiła się Scarlett, nie wiedziałem, kim ona jest. W siłowni wszyscy wyglądają inaczej. A ona podeszła do mnie i powiedziała: »Wyglądasz super!«. Potem jeszcze wiele razy się spotykaliśmy”, wspomina swoich podopiecznych i bywalców Fitness Factory. Z kim jeszcze pracował? To zdradza w naszym wideo! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.