#VIVAZOSTAŃWDOMU

Szukasz pomysłu na to, jak spędzić piątkowy wieczór? Swoje propozycje zdradza Joanna Przetakiewicz

Gwiazda wzięła udział w naszej akcji #VIVAzostańwdomu

Gabriela Czernecka 27 marca 2020 12:39

Ministerstwo Zdrowia na Twitterze nieustannie uaktualnia informacje na temat kolejnych przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce. Liczba zarażonych rośnie z każdym dniem. Zarówno jako państwo, jak i społeczeństwo zmagamy się z wyzwaniem, z jakim do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Akcja „zostań w domu” szerzona jest przez wiele gwiazd. Niektóre urządzają na swoich social mediach prywatne koncerty, inne pokazują, jak kreatywnie spędzać ten czas w swoich mieszkaniach. Od sprzątania po gotowanie czy ćwiczenie jogi - pomysłów jest naprawdę wiele. My, jako redakcja magazynu VIVA! oraz redakcja viva.pl również postanowiliśmy pomóc Wam spędzić ten czas jak najbardziej kreatywnie.

Akcja #VIVAzostańwdomu

Chcesz nauczyć się tańczyć? Nie wiesz jakie ćwiczenia wykonywać, by poprawić swoje samopoczucie? Szukasz inspiracji na to, jak spędzić wieczór - czy z książką czy z serialem? A może szukasz inspiracji do pielęgnacyjnych rytuałów? O pomoc poprosiliśmy nasze gwiazdy. Na naszym Instagramie trwa akcja #VIVAzostańwdomu. Na naszym Instagramie będziecie mogli obejrzeć, jak najsłynniejsze twarze w Polsce spędzają ten czas. Zaczęliśmy od... salsy! Specjalnie dla naszych obserwatorów i czytelników Jan i Lenka Klimentowie pokazali podstawowe kroki tego tańca. Kasia Sokołowska pokazała sprzątanie swojej biblioteczki, a Michał Rusinek polecił idealną lekturę na wieczór. Z kolei Karolina Pisarek zachęciła do ćwiczenia jogi. Teraz do naszej akcji dołączyła także Joanna Przetakiewicz. Gwiazda podzieliła się z fanami pomysłem na to, jak spędzić piątkowy wieczór. Jaki serial warto obejrzeć? „O trosce, rodzinie przyjaźni. Bardzo gorąco polecam!  Powiem Wam szczerze, że bardzo mało jest taki seriali, filmów, które w tak mądry sposób traktują to, o czym wszyscy tak bardzo często zapominamy”, zdradza. O jaki serial chodzi i jakie jeszcze filmy poleca Joanna Przetakiewicz? Zobaczcie nasze video. Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Instagramie 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.