#VIVAZOSTAŃWDOMU

Szukasz pomysłu na to, jak spędzić piątkowy wieczór? Swoje propozycje zdradza Joanna Przetakiewicz

Gwiazda wzięła udział w naszej akcji #VIVAzostańwdomu

Gabriela Czernecka 27 marca 2020 12:39

Ministerstwo Zdrowia na Twitterze nieustannie uaktualnia informacje na temat kolejnych przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce. Liczba zarażonych rośnie z każdym dniem. Zarówno jako państwo, jak i społeczeństwo zmagamy się z wyzwaniem, z jakim do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Akcja „zostań w domu” szerzona jest przez wiele gwiazd. Niektóre urządzają na swoich social mediach prywatne koncerty, inne pokazują, jak kreatywnie spędzać ten czas w swoich mieszkaniach. Od sprzątania po gotowanie czy ćwiczenie jogi - pomysłów jest naprawdę wiele. My, jako redakcja magazynu VIVA! oraz redakcja viva.pl również postanowiliśmy pomóc Wam spędzić ten czas jak najbardziej kreatywnie.

Akcja #VIVAzostańwdomu

Chcesz nauczyć się tańczyć? Nie wiesz jakie ćwiczenia wykonywać, by poprawić swoje samopoczucie? Szukasz inspiracji na to, jak spędzić wieczór - czy z książką czy z serialem? A może szukasz inspiracji do pielęgnacyjnych rytuałów? O pomoc poprosiliśmy nasze gwiazdy. Na naszym Instagramie trwa akcja #VIVAzostańwdomu. Na naszym Instagramie będziecie mogli obejrzeć, jak najsłynniejsze twarze w Polsce spędzają ten czas. Zaczęliśmy od... salsy! Specjalnie dla naszych obserwatorów i czytelników Jan i Lenka Klimentowie pokazali podstawowe kroki tego tańca. Kasia Sokołowska pokazała sprzątanie swojej biblioteczki, a Michał Rusinek polecił idealną lekturę na wieczór. Z kolei Karolina Pisarek zachęciła do ćwiczenia jogi. Teraz do naszej akcji dołączyła także Joanna Przetakiewicz. Gwiazda podzieliła się z fanami pomysłem na to, jak spędzić piątkowy wieczór. Jaki serial warto obejrzeć? „O trosce, rodzinie przyjaźni. Bardzo gorąco polecam!  Powiem Wam szczerze, że bardzo mało jest taki seriali, filmów, które w tak mądry sposób traktują to, o czym wszyscy tak bardzo często zapominamy”, zdradza. O jaki serial chodzi i jakie jeszcze filmy poleca Joanna Przetakiewicz? Zobaczcie nasze video. Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Instagramie 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?