TYLKO U NAS!

Kayah broni Viki Gabor: „kiedy tu przyjechała, nie czytała i nie pisała po polsku”

„Viki myśli po angielsku, ze swoją siostrą Melisą rozmawia w tym języku”, ujawnia

Konrad Szczęsny 4 lutego 2020 18:43

Singiel „Ramię w ramię”, który Viki Gabor i Kayah wydały na początku stycznia, odniósł spektakularny sukces. Teledysk do niego w serwisie Youtube do tej pory wyświetlono blisko 10 milionów razy! Utwór chętnie grany jest również przez rozgłośnie radiowe. Przez naszą kamerą opowiedziały o wspólnej pracy, planach na przyszłość, zaś Kayah zaczęła bronić Viki Gabor przed tymi, którzy krytykują jej dykcję. „Viki myśli po angielsku, ze swoją siostrą Melisą rozmawia po angielsku”, ujawniła artystka.

Viki Gabor o współpracy z Kayah i debiutanckiej płycie

12-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 nie ukrywa, że... już myślała o stworzeniu kolejnych piosenek ze starszą koleżanką, tym razem na swoją debiutancką płytę!

– Oczywiście, że tak! To jest genialny pomysł. Ja też już o tym myślałam. Na pewno z miłą chęcią, Kayah jest naprawdę super! – powiedziała nam Viki Gabor

Kiedy można spodziewać się pierwszego krążka, sygnowanego imieniem i nazwiskiem 12-latki? Tego nie wiadomo.

– Zbieram piosenki na tę płytę. Tak naprawdę już są nagrane. Teraz tylko teledysk i... już jest. Producenci są różni, zagraniczni i niezagraniczni. Ale zobaczycie wkrótce, pracuję intensywnie cały czas – ujawniła.

W jakim języku będą piosenki na debiutanckiej płycie Viki Gabor?

– Większość jest po angielsku, bo jestem bardziej nauczona śpiewać w tym języku – zwierzyła się 12-latka.

Kayah o Viki Gabor: „rozmawia ze swoją siostrą Melisą po angielsku”

W sprawie zdolności językowych Viki Gabor głos zabrała Kayah. Ujawniła między innymi, że 12-latka rozmawia ze swoją siostrą po angielsku.

– Bardzo mało jest osób śpiewających w Polsce po angielsku tak jak Viki. To też jest bardzo ważne, bo tam się pojawiają złośliwe jakieś komentarze a propos dykcji i tak dalej. Proszę sobie wyobrazić jak to jest wychowywać się większość życia w Anglii... Viki myśli po angielsku, ze swoją siostrą Melisą rozmawia po angielsku, nawet teraz, odpowiadając na pytania, musi przetransponować to, co myśli po angielsku, na język polski – tłumaczy artystka.

– Viki, kiedy przyjechała do naszego kraju, nie czytała i nie pisała po polsku. Pomyślcie, jaką pracę wykonała! Także proszę się ugryźć w palec, zanim się coś napisze na ten temat, naprawdę! I już. A Wy spróbujcie tak po angielsku jak ona – apeluje Kayah.

I trudno się z nią nie zgodzić...  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.