TYLKO U NAS!

Małgorzata Kożuchowska: „To, co się dzieje w moim życiu zawodowym obecnie, zadaje kłam temu, że...”

Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2019 10:52

W tym roku Małgorzata Kożuchowska skończyła 48 lat. Aktorka ma na koncie kilka genialnych ról. Przez lata swojej kariery udowodniła, że do każdej roli potrafi przejść spektakularną metamorfozę. Świetnie radziła sobie jako prawniczka w Prawie Agaty czy jako producentka filmowa w serialu Druga szansa. Podjęła także wyzwanie i zagrała w filmie Patryka Vegi Plagi Breslau. Jej kariera z każdym rokiem nabiera tempa, ale już dziś nazywana jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek.

Małgorzata Kożuchowska w filmie Proceder

Niedawno miała okazję sprawdzić się w nowej roli. W filmie Proceder wcieliła się w tak zwaną Łysą, szefową gangu: „Gram dziewczynę straszną. Na pewno czarny charakter. Straszna postać. Inspirowana postacią, która na pewno żyła, ale oczywiście moja bohaterka na potrzeby filmu została trochę "podkręcona"”, mówi o swojej roli. Film po Festiwalu w Gdyni okrzyknięto największym zaskoczeniem roku w polskim kinie. W rozmowie z viva.pl Małgorzata Kożuchowska wyjawiła, że tak naprawdę jej postać miała być... mężczyzną, a ona sama miała wcielić się w rolę matki Tomasza Chady, czyli głównego bohatera. Aktorka ujawniła nam parę szczegółów na temat produkcji. Jak to się stało, że zamiast w rolę matki wcieliła się w szefową gangu? Zobaczcie nasze video!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?