VIDEO VIVY!

To o nich mówi się „królowe sieci”! Udowadniamy, dlaczego!

Ilu mają fanów na Instagramie, Facebooku, YouTube…?

Sylwia Olech 19 lutego 2018 06:00

Ich początki są podobne, a sukces osiągnęły łącząc pracę i pasję. Maffashion, Jessica Mercedes, Macademian Girl, Red Lipstick Monster i LittleMooonster96… Najbardziej popularne polskie vlogerki, blogerki i youtuberki modowe i urodowe. Dlaczego są nazywane „królowymi sieci”? Sprawdź w naszym video, ilu mają fanów, followersów, obserwujących!

Najmłodsza vlogerka

To właśnie o pracy i pasji na przykładzie swojego idola Justina Biebera Angelika Mucha pisała w maju ubiegłego roku pracę maturalną. A przecież mogła napisać o sobie. Na Instagramie i na Youtubie obserwuje ją ponad milion osób. „Nie umiem sobie wyobrazić tysiąca ludzi przede mną a co dopiero milion”, przyznaje Littlemooonster96.

W lutym kończy 20  lat, w sieci jest już od pięciu. Zaczynała od filmików ze swojego, w sumie dość zwykłego życia, z tego co robi na co dzień. Pasją podróżowania zaraziła ją mama, ona mamę i siostrę muzyką i wyjazdami na koncerty. Właśnie w trakcie jednej z podróży pojawił się pomysł, aby dzielić się swoimi przeżyciami z innymi. I tak powstawały pierwsze vlogi. Jednocześnie powstawały też filmy o codziennym życiu, o modzie i kosmetykach. W pasji  rodzina wspierała ją bezwarunkowo. Ale niektóre znajomości musiała zweryfikować. „Jeśli ktoś nie akceptuje tego, co robię, to po co ma być w moim życiu?”, pyta retorycznie. Z przyjaciółmi zwiedza świat.

Przede wszystkim swoje ukochane Stany Zjednoczone. W Los Angeles, gdzie ostatnio spotkała Justina Biebera, chciałaby zamieszkać. Do USA pierwszy raz poleciała na  zaproszenie Nickelodeon na galę Kids Choice Awards. To było duże wyróżnienie a po nim przyszły następne. Do Parlamentu Europejskiego zaprosił ją, oprócz innych influencerów z Europy,  sam przewodniczący Antoni Tajani.

Jeśli ktoś nie akceptuje tego, co robię, to po co ma być w moim życiu?

O wszystkim, czego doświadcza opowiada co roku w specjalnie nagrywanych filmach tzw. „Podsumowaniach roku”. „Za każdym razem kiedy kończy się rok myślę, że był najwspanialszy w moim życiu. Ale potem przychodzi następny i jest jeszcze lepszy”, mówi. „Jestem za to bardzo wdzięczna”. Komu? „Losowi. Temu, że tak potoczyło się moje życie. Przecież to nie musiałam być ja. To mógł być każdy”, przekonuje Angelika.  

Całą sesję blogerek obejrzysz w najnowszym numerze VIVY!, która będzie dostępna już od czwartku 22 lutego w całej Polsce! Co jeszcze w nowym wydaniu dwutygodnika?

Blogerki i influencerki, okładka, VIVA! luty 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

VIVA! 4/2018

Po raz pierwszy razem! „Królowe sieci” o tym, jak podbiły świat! Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jaki jest prywatnie, kogo kocha i kto rządzi w jego domu, zdradza nam prowadzący program Hipnoza, Filip Chajzer. Wzruszająca rozmowa wnuczki i dziadka. Agata Nizińska i Wojciech Pokora w ostatniej wspólnej rozmowie o wspólnej pasji i sile rodzinnej więzi, która przekracza barierę śmierci. O swojej największej pasji, czyli miłości do gór oraz o zakończonym małżeństwie mówi himalaista, Piotr Pustelnik.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.