TYLKO NA VIVA.PL

Tak powstawała sesja VIVY! z Leszkiem Kuzajem. Zobacz kulisy

Przed naszym obiektywem kierowca rajdowy dał się poznać z niezwykłej strony

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 15:23

Utytułowany kierowca rajdowy. Legenda. Człowiek, dla którego adrenalina jest nieodłącznym elementem życia. Leszek Kuzaj w szczerej rozmowie z Katarzyną Piątkowską opowiedział o blaskach i cieniach sławy, o tym, ile razy udało mu się uniknąć śmierci i najtrudniejszych doświadczeniach, w tym o wypadku, w którym zginęli kibice. 

W naszym wideo mówi – Wszystkie rekordy odcinków tam, gdzie chciałem je pobić, to mi się udało. Pewnie zostaje pewien niedosyt różnych... zrządzeń losu, błędów. No ale takie jest życie. Myślę, że jestem spełniony – podkreśla.

Zobacz, jak powstawała sesja z udziałem rajdowca dla VIVY!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.