TYLKO NA VIVA.PL

Tak powstawała sesja VIVY! z Leszkiem Kuzajem. Zobacz kulisy

Przed naszym obiektywem kierowca rajdowy dał się poznać z niezwykłej strony

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 15:23

Utytułowany kierowca rajdowy. Legenda. Człowiek, dla którego adrenalina jest nieodłącznym elementem życia. Leszek Kuzaj w szczerej rozmowie z Katarzyną Piątkowską opowiedział o blaskach i cieniach sławy, o tym, ile razy udało mu się uniknąć śmierci i najtrudniejszych doświadczeniach, w tym o wypadku, w którym zginęli kibice. 

W naszym wideo mówi – Wszystkie rekordy odcinków tam, gdzie chciałem je pobić, to mi się udało. Pewnie zostaje pewien niedosyt różnych... zrządzeń losu, błędów. No ale takie jest życie. Myślę, że jestem spełniony – podkreśla.

Zobacz, jak powstawała sesja z udziałem rajdowca dla VIVY!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.