TYLKO NA VIVA.PL

Tak powstawała sesja VIVY! z Leszkiem Kuzajem. Zobacz kulisy

Przed naszym obiektywem kierowca rajdowy dał się poznać z niezwykłej strony

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 15:23

Utytułowany kierowca rajdowy. Legenda. Człowiek, dla którego adrenalina jest nieodłącznym elementem życia. Leszek Kuzaj w szczerej rozmowie z Katarzyną Piątkowską opowiedział o blaskach i cieniach sławy, o tym, ile razy udało mu się uniknąć śmierci i najtrudniejszych doświadczeniach, w tym o wypadku, w którym zginęli kibice. 

W naszym wideo mówi – Wszystkie rekordy odcinków tam, gdzie chciałem je pobić, to mi się udało. Pewnie zostaje pewien niedosyt różnych... zrządzeń losu, błędów. No ale takie jest życie. Myślę, że jestem spełniony – podkreśla.

Zobacz, jak powstawała sesja z udziałem rajdowca dla VIVY!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.