TYLKO NA VIVA.PL

Tak powstawała sesja VIVY! z Leszkiem Kuzajem. Zobacz kulisy

Przed naszym obiektywem kierowca rajdowy dał się poznać z niezwykłej strony

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 15:23

Utytułowany kierowca rajdowy. Legenda. Człowiek, dla którego adrenalina jest nieodłącznym elementem życia. Leszek Kuzaj w szczerej rozmowie z Katarzyną Piątkowską opowiedział o blaskach i cieniach sławy, o tym, ile razy udało mu się uniknąć śmierci i najtrudniejszych doświadczeniach, w tym o wypadku, w którym zginęli kibice. 

W naszym wideo mówi – Wszystkie rekordy odcinków tam, gdzie chciałem je pobić, to mi się udało. Pewnie zostaje pewien niedosyt różnych... zrządzeń losu, błędów. No ale takie jest życie. Myślę, że jestem spełniony – podkreśla.

Zobacz, jak powstawała sesja z udziałem rajdowca dla VIVY!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!