TYLKO U NAS!

Uczestnik programu Down The Road. Zespół w trasie podjął ważną decyzję!

Największą tajemnicę 1. edycji wyjawił Przemek Kossakowski

Rafał Kowalski 23 maja 2020 12:55

Każdy z uczestników Down The Road. Zespół w trasie jest wyjątkowy i zasługuje na olbrzymią uwagę, jednak to Krzysztof Hirsztritt zakończył nagrania programu z pewną tajemnicą… Mianowicie, w bonusowym odcinku formatu dowiedzieliśmy się, że mama 32-latka zgodziła się spełnić największe marzenie syna, jakim jest posiadanie tatuażu. Jaki wzór wybrał Krzysiek? Zapytaliśmy o to towarzysza nagranej podróży osób z zespołem Downa.

Przemek Kossakowski o tatuażu Krzysztofa

Każdy odcinek programu Down The Road generował w widzach ogromne emocje. Jedno z największych wzruszeń zafundowała publiczności mama Krzysztofa, która po emisji w telewizji całej podróży z udziałem syna, miała dla niego ważną wiadomość. Pani Joanna nie chciała na początku zgodzić się, by 32-latek ma tatuaż… „Dużo się zmieniło po emisji tego programu. Popłakałam się, jak zobaczyłam rozpacz Krzysia. On chyba najbardziej w tym momencie poczuł, że nie decyduje o sobie sam. […] Chciałam powiedzieć, że po tym jak zobaczyłam, jak bardzo byłeś zrozpaczony w salonie tatuażu, postanowiłam zgodzić się na to, żebyś zrobił sobie tatuaż”, mówiła do Krzysztofa jego mama w specjalnym odcinku programu.

Korzystając z okazji rozmowy z Przemysławem Kossakowskim zapytaliśmy go, co wytatuuje sobie jego podopieczny z programu. „Ostatnio Krzysztof był na etapie swojego znaku zodiaku, czyli skorpiona. Ale wcześniej, gdy byliśmy jeszcze w podróży, wybór padał na liść marihuany albo człowieka ze sztangą. To bardzo płynna artystyczna wizja, a przecież Krzysiek musi na 100% wiedzieć, czego chce. Oczywiście obiecałem, że zorganizuję całe tatuowanie i słowa dotrzymam”, obiecał prowadzący hitowy program TTV.

Okazuje się, że samo wykonanie tak zwanej dziary będzie bardzo łatwe. „Od momentu odcinka, w którym robiłem sobie tatuaż oraz od publicznej zgody mamy Krzysia, by i on mógł to zrobić, zgłosiło się to mnie wiele salonów tatuaży. Mamy plagę obfitości. Salony mówią: przyjeżdżajcie, kiedy chcecie, my chętnie weźmiemy w tym udział dla Waszego szczęścia”, zdradził VIVIE.pl Przemek Kossakowski.

Mamy nadzieję, że kamery będą towarzyszyć Krzysztofowi w tym ważnym dla niego dniu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego! 

Przemysław Kossakowski, Down The Road. Zespół w trasie, Przemek
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Przemysław Kossakowski, Down The Road. Zespół w trasie, Przemek
Fot. mat. prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Hirsztritt (@krzysztof_downtheroad)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.