TYLKO U NAS

Jan i Lenka Klimentowie: „Nasze życie to jedna wielka przygoda”

Tylko nam para zdradza, co jest dla nich najważniejsze!

Gabriela Czernecka 26 marca 2018 16:00

Historia miłości Jana i Lenki Klimentów to istny scenariusz filmu. Starszy o piętnaście lat Jan był nauczycielem tańca Lenki. Choć różni ich piętnaście lat, para darzy się ogromnym uczuciem. W  trzecim odcinku The Story Of My Life. Historia naszego życia zakochani przenieśli się w czasie o 25 i 50 lat., ale ta choć zaskakująca metamorfoza, jedynie ich do siebie zbliżyła. Zakochani w rozmowie z VIVĄ! opowiedzieli o łączącym ich uczuciu.

Jan i Lenka Klimentowie: historia miłości

Chociaż początki związku Jana Klimenta i Lenki Tvrzovej były dość burzliwe, zakochani pokonali przeciwności losu i wciąż są razem. Jan oświadczył się Lence trzy lata temu w Portoryko. W 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu w Ostrawie. 

„Gdy rozpadło się moje (poprzednie - przyp. red.) małżeństwo, zgłosiłem się do polskiej edycji Tańca z gwiazdami. Pomyślałem: muszę uciekać, wyjechać daleko. Potrzebowałem odmiany. Stanąłem w Polsce do castingu, dostałem się. To program połączył mnie i Lenkę, bo z nią trenowałem, wybrałem na partnerkę. I tak się zaczęła nasza miłość”, mówił Jan Kliment VIVIE! w 2010 roku.

Jakie wady ma żona Jana Kimenta? Co jest w ich życiu najważniejsze? Jak wyobrażają sobie życie za pięćdziesiąt lat? Zobaczcie wyjątkowe video z udziałem pary!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.