wideo

Szukasz pomysłu na wakacje 2020? Wybierz się na Hel!

Oto magiczne miejsce, w którym spędzisz niezapomniany urlop…

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2020 17:30

Szukasz miejsca, w którym wakacje spędzi cała Twoja rodzina, łącznie z ukochanym czworonogiem? Tego lata wybierzcie się na Hel!  W ośrodku „Pod Cyprysami” w Jastarni czeka na Was wypoczynek, o jakim marzyliście cały rok! Tym bardziej, że ostatnie miesiące były ciężkie dla nas wszystkich i urlop doskonała okazja, żeby naładować akumulatory.

Wakacje blisko natury

Aktywny urlop na pięknie położonym Półwyspie Helskim i jedno miejsce, w którym wszystkie najciekawsze atrakcje są zgromadzone w zasięgu ręki? „Ideą tworzenia Ośrodka „Pod Cyprysami” była chęć zaproszenia gości do bezpiecznej przestrzeni z najlepszą rodzinną atmosferą nad polskim morzem”, przyznają właściciele ośrodka. Kompleks położony jest tylko 400 metrów od piaszczystej, szerokiej plaży, do której dotrzesz, spacerując lasem. Krótki spacer w drugą stronę pozwoli natomiast na podziwianie Zatoki Puckiej. Do dyspozycji gości oddano nowoczesne domki w dwóch standardach, w których zamieszka od 2 do nawet 10 osób, przygotowano też pole namiotowe oraz ofertę noclegów w przyczepie lub kamperze (wraz z zapleczem technicznym). Goście nie muszą gotować – menu w restauracji dostosowane jest do potrzeb dzieci i dorosłych. Bar „Pod Cyprysami” serwuje też drinki dla dorosłych.

To miejsce przyjazne najmłodszym - pełnię radości, odkrywanie nowych talentów i po prostu dobrą zabawę dla najmłodszych zapewniają animatorzy organizujący czas wolny. Dzieci od 2. roku życia mogą bawić się na świeżym powietrzu, biorąc udział m.in. w zajęciach plastycznych i sportowych dostosowanych do ich wieku oraz zainteresowań. Nieco starsze maluchy mogą spróbować sił w windsurfingu – zajęcia dla dzieci od 5. roku życia prowadzone są w zaprzyjaźnionej szkole SurfPoint. Dziesięciolatki mogą też uczyć się kitesurfingu. Mali wczasowicze mają do dyspozycji również salę i place zabaw – tak, by każdy mógł znaleźć ulubione miejsce do zabawy i beztrosko spędzać tam wakacyjne chwile. W ośrodku i jego okolicy znajdzie się też mnóstwo atrakcji dla nastolatków - na pewno chętnie wezmą udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez instruktorów od windsurfingu i kitesurfingu. 600 metrów od ośrodka znajduje się „Orlik”, na którym można grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis ziemny i stołowy.

A jakie rozrywki czekają w „Pod Cyprysami” na dorosłych? Na terenie ośrodka znajdują się bania oraz sauna. Rano prowadzone są zajęcia fitness oraz jogging po lesie i plaży, a wieczorem joga na plaży i SUPjoga. Ośrodek położony jest przy ścieżce rowerowej i dysponuje własną wypożyczalnią rowerów, dzięki czemu cała rodzina może aktywnie odkrywać Półwysep Helski, odwiedzając np. latarnie morskie, fokarium czy park linowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Znajdź „Pod Cyprysami” na Facebooku i Instagramie. Dostępność domków sprawdzisz na stronie internetowej ośrodka.

gdzie-pojechac-na-wakacje-2020-hel-polska-morze
Fot. mat. prasowe

gdzie-pojechac-na-wakacje-2020-hel-polska
Fot. mat. prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.