TYLKO U NAS!

Małgorzata Rozenek-Majdan o synach. Czy wiedzą, że zostali poczęci dzięki metodzie in vitro?

Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości...

Konrad Szczęsny 22 października 2020 13:44

W czerwcu tego roku została po raz trzeci mamą. Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że wszystkie jej dzieci zostały poczęte dzięki procedurze in vitro. Czy synowie gwiazdy TVN mają tego świadomość? Na to pytanie prezenterka odpowiedziała przed naszą kamerą.

Małgorzata Rozenek-Majdan o procedurze in vitro i synach

– Oczywiście, że chłopcy wiedzą, że zostali poczęci dzięki procedurze in vitro. Spotkali się już w takim swoim świadomym życiu z naszymi lekarzami. Zresztą takie spotkanie przed nami kolejne, bo tym razem chcemy, żeby nasi przyjaciele lekarze poznali również Henryk. Oczywiście, że chłopcy wiedzą – ujawniła nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dodała także, że nigdy tego przed nimi nie ukrywała.

– Nigdy nie mieli z tego powodu problemów. Może dlatego, że chodzą do francuskiej szkoły. We Francji podejście do całej procedury in vitro jest kompletnie odarte z ideologicznych problemów, a tak jest u nas w Polsce. Więc w ogóle ten temat nie istnieje w takiej przestrzeni szkolnej - zapewnia gwiazda TVN.

– Chłopcy nieodmiennie dziwią się, że to może w ogóle tworzyć jakieś problemy i wzbudzać kontrowersje – podkreśla prezenterka.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.