TYLKO U NAS!

Małgorzata Rozenek-Majdan o synach. Czy wiedzą, że zostali poczęci dzięki metodzie in vitro?

Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości...

Konrad Szczęsny 22 października 2020 13:44

W czerwcu tego roku została po raz trzeci mamą. Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że wszystkie jej dzieci zostały poczęte dzięki procedurze in vitro. Czy synowie gwiazdy TVN mają tego świadomość? Na to pytanie prezenterka odpowiedziała przed naszą kamerą.

Małgorzata Rozenek-Majdan o procedurze in vitro i synach

– Oczywiście, że chłopcy wiedzą, że zostali poczęci dzięki procedurze in vitro. Spotkali się już w takim swoim świadomym życiu z naszymi lekarzami. Zresztą takie spotkanie przed nami kolejne, bo tym razem chcemy, żeby nasi przyjaciele lekarze poznali również Henryk. Oczywiście, że chłopcy wiedzą – ujawniła nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dodała także, że nigdy tego przed nimi nie ukrywała.

– Nigdy nie mieli z tego powodu problemów. Może dlatego, że chodzą do francuskiej szkoły. We Francji podejście do całej procedury in vitro jest kompletnie odarte z ideologicznych problemów, a tak jest u nas w Polsce. Więc w ogóle ten temat nie istnieje w takiej przestrzeni szkolnej - zapewnia gwiazda TVN.

– Chłopcy nieodmiennie dziwią się, że to może w ogóle tworzyć jakieś problemy i wzbudzać kontrowersje – podkreśla prezenterka.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.