WIDEO VIVY.PL

Syn Doroty Szelągowskiej rozczarował się studiami: „Nie chciałabym być na jego miejscu”

Plany 19-latka pokrzyżowała pandemia...

Rafał Kowalski 7 lutego 2021 11:51

Dziewiętnastoletni syn Doroty Szelągowskiej rozpoczął samodzielne życie i wyprowadził się z rodzinnego domu w Warszawie. Od jesieni Antoni Sztaba mieszka w Łodzi, którą wybrał dlatego, że to właśnie tam dostał się na studia aktorskie. Czy jest zadowolony z tego, jak wyglądają zajęcia? Niestety wiele zmieniła pandemia…

Dorota Szelągowska o studiach syna w dobie koronawirusa

Przerwanie nauczania stacjonarnego i zamknięcie restauracji, klubów oraz miejsc kultury na pewno nie przyczynia się do rodzenia się w studentach pierwszego roku wszelkich studiów entuzjazmu. Zamknięci w domach nastolatkowie uczą się przed komputerami i nie mają szans na integrację z resztą grupy. Podobnie ma Antoni Sztaba, który uczy się zawodu aktora.

Antoni Sztaba w łódzkiej filmówce
Fot. materiał promocyjny TVN

Według jego mamy 19-latek nie tak wyobrażał sobie zajęcia na 1. roku. I trudno mu się dziwić… „Rozmowa w tej chwili na temat studiowania, gdy zajęcia odbywają się online, a świat stanął na głowie, wydaje mi się bez sensu. Myślę, że te emocje i cała reszta pojawią się później. W tej chwili to jest jakiś rodzaj rozczarowania”, powiedziała VIVIE.pl Dorota Szelągowska. „Nie powiem, że na pewno mój syn jest rozczarowany dorosłością, ale nie chciałabym być na jego miejscu i w tym momencie rozpoczynać dorosłe życie, które nie wygląda tak jak miało”, dodała przed naszą kamerą.

Rozpoczęcie studiów w innym mieście to także duża rewolucja w życiu każdej mamy. Dorota Szelągowska wyjawiła nam jednak, że do nowej sytuacji idzie się przyzwyczaić. Czy odczuwa, że jej mieszkanie jest bardzo puste bez jej ukochanego syna? „Niespecjalnie, Szybko się aklimatyzuję. Może na początku codziennie łzy i masakra, ale w tej chwili jakoś tak się okazało, że można tak żyć. Szczególnie, że mój przekonał się, że Łódź jest blisko Warszawy i jest częstym gościem w domu”, powiedziała VIVIE.pl prowadząca Totalne remonty Szelągowskiej, które już od wiosny pojawią się znów na antenie TVN.

Przypomnijmy, co gwiazda stacji a prywatnie mama 3-letniej Wandy i 19-letniego Antka mówiła nam w październiku. Był to czas ostatnich przygotowań do nowego etapu w życiu starszego potomka. „Mój syn właśnie się przeprowadza do Łodzi, bo dostał się na aktorstwo w tamtejszej Filmówce. Nie widzisz uśmiechu, ale jestem cholernie dumna. Po prostu jestem mamą i co mam ci powiedzieć? Dziecko mi się z domu wyprowadza! Ale najważniejsze, że poszedł za swoimi marzeniami.[…] Mieszkanie jest wynajęte, mama trochę pomaga w urządzeniu”, zdradziła wtedy ulubienica widzów.

Więcej w naszym materiale wideo. A za wszystkich studentów trzymamy kciuki, by ich codzienność wróciła do normalności. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?