WIDEO VIVY.PL

Dorota Szelągowska zdradziła plany 19-letniego syna. Antoni wyprowadza się z domu

Czy znana mama pomogła w urządzeniu nowego gniazdka?

Rafał Kowalski 7 października 2020 20:53

Najstarsze dziecko Doroty Szelągowskiej jest już po maturze. Początkowo syn projektantki wnętrz chciał zrobić sobie rok przerwy od nauki, co nie do końca podobało się jego sławnej mamie. Pandemia koronawirusa i tak nie pozwoliłaby nastolatkowi choćby podróżować po świecie, dlatego 19-letni Antoni złożył papiery do Szkoły Filmowej w Łodzi. Z powodzeniem!

Dorota Szelągowska o wyprowadzce syna z domu

Podczas ostatniego spotkania z Dorotą Szelągowską zapytaliśmy ją o to, czy wciąż sprzecza się z Antkiem na temat tak zwanego gap year – czyli rocznej przerwy od nauki, o której marzył. Plany się jednak zmieniły… „Mój syn właśnie się przeprowadza do Łodzi, bo dostał się na aktorstwo w tamtejszej Filmówce. Nie widzisz uśmiechu, ale jestem cholernie dumna. Po prostu jestem mamą i co mam ci powiedzieć? Dziecko mi się z domu wyprowadza! Ale najważniejsze, że poszedł za swoimi marzeniami. Trzeba teraz mu tylko pozwolić odlecieć”, wyznała nam prowadząca program Totalne remonty Szelągowskiej.

Ulubienica widzów nie wyobraża sobie nie dopingować swojego dziecka, choć rozłąka wiele ją kosztuje. „Oczywiście rozmawialiśmy o tym, co w mediach jest dobre a co złe. On też trochę w tym żyje, więc sam takie rzeczy widzi. Na pewno nie mam prawa zakazać mu pójść własną drogą. Syn dokonał wyboru, a ja mogę go tylko wspierać”, powiedziała VIVIE.pl gwiazda TVN i dodała, że gniazdko w Łodzi dla syna jest już gotowe. „Mieszkanie jest wynajęte, mama trochę pomaga w urządzeniu”, zdradziła nam Dorota Szelągowska.

Co jeszcze powiedziała przed naszą kamerą? Obejrzyj wideo do końca. Antoniemu Sztabie życzymy samych sukcesów! Wszystko wskazuje na to, że syn Doroty Szelągowskiej będzie na jednym roku z córką Joanny Kurowskiej… 

Dorota Szelągowska, Antoni Sztaba
Fot. InstaStory Doroty Szelągowskiej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez antek sztaba (@sztabaa)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.