WIDEO VIVY!

Zamyślony Maciej Stuhr w teledysku VIVY! 

Takiego go dawno nie widzieliśmy!

Monika Katarzyna Krupska 3 listopada 2018 16:30

Mija dokładnie 30 lat odkąd Maciej Stuhr wkroczył do show-biznesu. Aktora poznaliśmy w Dekalogu X, a kilka lat później przyszedł czas na kultowy: Poranek kojota, Chłopaki nie płaczą czy Fuks. Dziś Stuhr na swoim koncie ma ponad 40 ról w filmach i kilka w serialach! Aktora niedługo zobaczymy w Planecie Singli 2, która jest najbardziej oczekiwanym filmem tego roku! Dlaczego aktor, aż tyle pracuje? Na to pytanie odpowiedział ostatnio Beacie Nowickiej. 

Maciej Stuhr o filmach 

„Ale mogę sobie pozwolić, żeby zrezygnować z jednego, drugiego, trzeciego projektu, czego nie mogłem zrobić w wieku 25 lat. To był wóz albo przewóz. Albo chwycę tę szansę za nogi, albo ona gdzieś odleci. Marzyłem o kręceniu filmów całe życie, to co, miałem odmówić zagrania w Przedwiośniu? Teraz częściej jest tak, że role bardziej chcą mnie, niż ja chcę je. To jest chyba największa różnica. Dobra, mogę zagrać w tym filmie, ale mogę też nie grać. Nie kryguję się. Wiem, że nic mi się nie stanie jak nie zagram”, powiedział w najnowszej VIVIE! 

Cały wywiad z Maciejem Stuhrem można przeczytać w naszym magazynie. A kulisy sesji zdjęciowej w  wideo wyżej! Zobaczcie, jak aktor pozował nam do zdjęć. My jesteśmy zachwyceni!  

Ewa Farna, VIVA! 22/2018 OKŁADKA
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.