VIDEO VIVY!

Magda Steczkowska i Piotr Królik o małżeństwie: „Stagnacja nam nie grozi”

Poznali się 22 lata temu!

Monika Katarzyna Krupska 22 października 2018 10:33

Magda Steczkowska i Piotr Królik poznali się 22 lata temu. Szczęśliwym i spełnionym małżeństwem są już od 17 lat. Czy bardzo zmienili się przez ten czas? Z pewnością! Ale czy była to zmiana na lepsze? O to Monika Katarzyna Krupska zapytała parę, podczas sesji do VIVY! Magda zmieniła się przede wszystkim fizycznie. Bardzo dojrzała i wypiękniała”, mówi muzyk. Na co piosenkarka odpowiada: „A ty kochanie jesteś jeszcze przystojniejszy, niż byłeś i co jeszcze? Jesteś fajny od zawsze. Mniej marudzisz. Chociaż nie, dziś marudzisz więcej”.

Czy Steczkowska i Królik są spokojnym małżeństwem, a może raczej szalonym? „Jesteśmy spokojnymi ludźmi”, stwierdza Piotr. I dodaje, że przy trójce dzieci nie ma czasu na harce i swawole, niemniej jednak parze „stagnacja nie grozi”. 

Artystka niespełna miesiąc temu obchodziła 43. urodziny. Czy tęskni za wersją siebie, gdy miała 18 lat? Odpowiedź w naszym wideo!   

Magda Steczkowska i Piotr Królik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?