FILMOWA PREMERIA

Dlaczego wśród Smerfów żyje 99 chłopców i tylko jedna dziewczyna? Zobaczcie zwiastun filmu!

Piotr Wojtasik 28 marca 2017 21:15

Historia Smerfów zaczyna się w 1958 roku od serii komiksów stworzonych przez Peyo, które później zostały przeniesione na duży i mały ekran. Przez te wszystkie lata Smerfom udało się znaleźć zaszczytne miejsce w szeroko rozumianej popkulturze. Inspirowały twórców muzycznych, twórców zabawek, śmiało wkroczyły na rynek mody. Kochają je dzieci i dorośli na całym świecie.

Do tej pory filmowa seria z cyklu „Smerfy” zarobiła na całym świecie ponad 900 milionów dolarów.​

Polecamy też: Zobacz polski zwiastun „Pięknej i Bestii” z Emmą Watson w roli głównej. Od dzisiaj w kinach!

Kochane na całym świecie Smerfy w najnowszym filmie animowanym "Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski" przemówią głosami wielkich gwiazd. W anglojęzycznej części filmu usłyszymy m.in. Laureatkę Oscara Julię Roberts i Demi Lovato.

Twórcy zapowiadają, że film będzie wielkim powrotem do klasycznego stylu Smerfów, stworzonego przez legendarnego twórcę Peyo Culliforda.

W „"Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski"” Smerfetka i jej bracia wybiorą się do wielkiego, tajemniczego lasu, by odnaleźć legendarną wioskę Smerfów, zanim uczyni to zły czarownik Gargamel. Poznamy przy tym wiele tajemnic, jakie do tej pory miały przed nami te niebieskie stworki. Czy Smerfy mogą mieć inny kolor? Czy ich pieczarkowe domki są w pełni organiczne? I, wreszcie, dlaczego wśród Smerfów żyje 99 chłopców i tylko jedna dziewczyna?

Premiera filmu zaplanowana jest na 26 maja 2017 roku. My już nie możemy się doczekać!

Polecamy też: Koniec słodkich księżniczek w opałach! Belle w „Pięknej i Bestii” Disneya jest feministką

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.