KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Na ślubie Harry'ego złamano szereg zasad dress code'u. Podobnie będzie na ślubie Eugenii?

Głębokie dekolty, pogrzebowe stylizacje...

Gabriela Czernecka 6 października 2018 17:49

Ślub księżniczki Eugenii już niebawem. Wnuczka królowej stanie na ślubnym kobiercu już 12 października 2018 roku, czyli w najbliższy piątek. Już wiadomo, że uroczystość nie obędzie się bez skandalu. Gości zobowiązać będzie szereg zasad, do których powinni się dostosować podczas tego rodzaju uroczystości. Czy tak będzie? To się okaże. Na ślubie księcia Harry'ego w maju tego roku choć listę zasad wszyscy dostali na kilka dni przed uroczystością i tak nie obyło się bez wpadek. Jak będzie tym razem? 

Ślub księżniczki Eugenii: dress code gości

Na liście gości na ślubie księżniczki Eugenii znajdują się Amal i George Clooneyowie czy David i Victoria Beckhamowie. Przypomnijmy, że na ślubie księcia Harry'ego Victoria zaliczyła... spektakularną wpadkę. Choć z członkami rodziny królewskiej przyjaźni się od lat, protokołu i zasad dress code'u do końca nie opanowała. Jej sukienka na ślubie Harry'ego była za ciemna, sugerowała, że Victoria nie miała biustonosza oraz dobrała do kreacji zbyt jaskrawe buty i woalkę (!).

Podczas ślubu Harry'ego zasady dress code'u naruszyły także same księżniczki! Beatrycze postanowiła  zrezygnować z kapelusza na rzecz... opaski z perłami. A przecież kapelusz na ślubie to podstawa! Zasady dress codu złamała także jej siostra, księżniczka Eugenia. Jej sukienka była po prostu... za krótka! Podobną wpadkę zaliczyła Chelsy Davy (była dziewczyna Harry'ego).

Ślub księżniczki Eugenii: wpadki

Z kolei prezenterka telewizyjna Chloe Madeley przesadziła z dekoltem, a piosenkarka Joss Stone postawiła na kolor zarezerwowany dla panny młodej. Choć jej sukienka miała kwiatowy wzór, to nie była zgodna z dress codem.

Czy na ślubie księżniczki Eugenii goście zaliczą wpadki? Tego jesteśmy pewni. Tego, kto nie zastosuje się do dress code'u dowiemy się już 12 października 2018 roku, a tymczasem zobaczcie, które gwiazdy i w jaki sposób złamały zasady na ślubie Harry'ego i Meghan!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.