WIDEO VIVY.PL

Tak Marianna Janczarska zapamiętała swoje dzieciństwo: „Towarzyszyły nam z siostrą bójki”

Ola Janczarska od 20 lat pozostaje w śpiączce...

Rafał Kowalski 1 marca 2021 16:44

Gra w filmach i teatrze, projektowanie ubrań, praca w Fundacji Akogo i jeszcze do niedawna studia. Marianna Janczarska prowadzi bardzo dynamiczne i pełne wyzwań życie. Z jednej strony może to być powód do dumy, z drugiej na pewno córka Ewy Błaszczyk bywa zwyczajnie zmęczona. Jak sobie z tym radzi? I co pamięta ze swojego dzieciństwa?

Mariana Janczarska o codzienności i mamie

Jak aktorka radzi sobie z liczbą obowiązków, które na siebie nałożyła? „Staram się nie mówić – O Boże, co za koszmar!-. To chyba normalne, że każdy miewa dużo na głowie. Natomiast jeśli chodzi o uporządkowanie emocji to przyjmuje format zadaniowca. Konsekwentnie odhaczam na liście, co mam do zrobienia, nawet jak nie mam siły i ochoty tego robić. Czasem odpuszczam – pozwolenie sobie na to też jest ważne”, wyznała VIVIE.pl Marianna Janczarska.

Córka Ewy Błaszczyk dodała też, że jej mama także nigdy nie narzeka głośno. Panie znają się na wylot i doskonale wiedzą, czego potrzebuje druga z nich. Choć nie mają wspólnych rytuałów takich jak wspólne ćwiczenia, spędzają razem dużo czasu i są dla siebie oparciem.

Marianna Janczarska, Viva! 4/2021
Fot. Antoni Zamachowski

Siostra Oli Janczarskiej o dzieciństwie

Dwadzieścia siedem lat temu na świat przyszły Ola i Marianna Janczarskie. Bliźniaczki wiodły beztroskie dzieciństwo aż do 11 maja 2000, kiedy to Aleksandra zakrztusiła się tabletką. Jeden moment sprawił, że do dziś znajduje się ona w śpiączce.

Marianna Janczarska zdecydowała się zostać wiceprezeską Fundacji Akogo właśnie dla siostry. „Ola na zawsze jest częścią mojego życia. I moje życie na zawsze będzie jakoś związane z fundacją. Pewnie kiedyś, mam nadzieję, że jeszcze długo nie, zostanę ze wszystkim sama. Trochę mnie to przeraża. Mama wykonała ogromną robotę. Są już dwa „Budziki”, jest program medyczny dla ludzi w śpiączce. Odezwali się do nas Japończycy, chcą budować „Budzik” w Japonii i nasz jest dla nich wzorem”, opowiedziała w najnowszej VIVIE! 27-latka.

Zapytana przez VIVĘ.pl o wspomnienia z dzieciństwa, odpowiedziała: „Teraz jestem trochę sceptyczna w tym temacie, bo nie wiem co mówić. Że mi zabrała misia? Tak faktycznie było, bo miałyśmy po 6 lat. Wielu sytuacji nie pamiętam, ale na pewno towarzyszyły nam bójki – zwykłe i klasyczne jak to między rodzeństwem”, zdradziła nam przed kamerą.

Więcej z naszym wideo. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…