WIDEO VIVY.PL

Tak Marianna Janczarska zapamiętała swoje dzieciństwo: „Towarzyszyły nam z siostrą bójki”

Ola Janczarska od 20 lat pozostaje w śpiączce...

Rafał Kowalski 1 marca 2021 16:44

Gra w filmach i teatrze, projektowanie ubrań, praca w Fundacji Akogo i jeszcze do niedawna studia. Marianna Janczarska prowadzi bardzo dynamiczne i pełne wyzwań życie. Z jednej strony może to być powód do dumy, z drugiej na pewno córka Ewy Błaszczyk bywa zwyczajnie zmęczona. Jak sobie z tym radzi? I co pamięta ze swojego dzieciństwa?

Mariana Janczarska o codzienności i mamie

Jak aktorka radzi sobie z liczbą obowiązków, które na siebie nałożyła? „Staram się nie mówić – O Boże, co za koszmar!-. To chyba normalne, że każdy miewa dużo na głowie. Natomiast jeśli chodzi o uporządkowanie emocji to przyjmuje format zadaniowca. Konsekwentnie odhaczam na liście, co mam do zrobienia, nawet jak nie mam siły i ochoty tego robić. Czasem odpuszczam – pozwolenie sobie na to też jest ważne”, wyznała VIVIE.pl Marianna Janczarska.

Córka Ewy Błaszczyk dodała też, że jej mama także nigdy nie narzeka głośno. Panie znają się na wylot i doskonale wiedzą, czego potrzebuje druga z nich. Choć nie mają wspólnych rytuałów takich jak wspólne ćwiczenia, spędzają razem dużo czasu i są dla siebie oparciem.

Marianna Janczarska, Viva! 4/2021
Fot. Antoni Zamachowski

Siostra Oli Janczarskiej o dzieciństwie

Dwadzieścia siedem lat temu na świat przyszły Ola i Marianna Janczarskie. Bliźniaczki wiodły beztroskie dzieciństwo aż do 11 maja 2000, kiedy to Aleksandra zakrztusiła się tabletką. Jeden moment sprawił, że do dziś znajduje się ona w śpiączce.

Marianna Janczarska zdecydowała się zostać wiceprezeską Fundacji Akogo właśnie dla siostry. „Ola na zawsze jest częścią mojego życia. I moje życie na zawsze będzie jakoś związane z fundacją. Pewnie kiedyś, mam nadzieję, że jeszcze długo nie, zostanę ze wszystkim sama. Trochę mnie to przeraża. Mama wykonała ogromną robotę. Są już dwa „Budziki”, jest program medyczny dla ludzi w śpiączce. Odezwali się do nas Japończycy, chcą budować „Budzik” w Japonii i nasz jest dla nich wzorem”, opowiedziała w najnowszej VIVIE! 27-latka.

Zapytana przez VIVĘ.pl o wspomnienia z dzieciństwa, odpowiedziała: „Teraz jestem trochę sceptyczna w tym temacie, bo nie wiem co mówić. Że mi zabrała misia? Tak faktycznie było, bo miałyśmy po 6 lat. Wielu sytuacji nie pamiętam, ale na pewno towarzyszyły nam bójki – zwykłe i klasyczne jak to między rodzeństwem”, zdradziła nam przed kamerą.

Więcej z naszym wideo. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.