TYLKO NA VIVA.PL

Sara James wyjedzie z Polski?! 14-letnia artystka szczerze o kontrakcie w USA i nowej szkole

Gwiazda nie zdążyła jeszcze jej zobaczyć! Ma jednak specjalny plan...

Rafał Kowalski 2 października 2022 07:50

Kilka dni po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Sara James opowiedziała nam o wrażeniach związanych z amerykańską edycją Mam Talent. Jako jej finalistka zebrała wiele wspomnień. Teraz jednak 14-latkę czeka ogrom pracy w szkole oraz nad… dalszą karierą! Czy znów wyleci do USA?

Sara James o liceum, do którego się dostała

Wrzesień do dla Sary James czas poznawania się z realiami nowej szkoły. Na razie za nastolatką tzw. Zielona szkoła. „Byłam na wycieczce integracyjnej, poznałam nową klasę. Choć mam tam wiele osób, z którymi już się uczyłam. I fajnie jest w moim nowym liceum”, powiedziała VIVIE.pl, ale zaraz coś doprecyzowała. „Tzn. mowa o ludziach, bo w szkole jeszcze nie byłam, nie miałam czasu, wszystko robię online”, usłyszeliśmy przed naszą kamerą.

Rafał Kowalski dopytał, jak dokładnie wygląda plan, który zaproponowała jej dyrekcja. „Dużo mam zajętości powiem szczerze. Ale szkoła jest najważniejsza, więc z każdego przedmiotu będę miała testy pod koniec każdego miesiąca”, zapewniła Sara James.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sara James chce przeprowadzić się do Stanów! Udzieliła pierwszego wywiadu zagranicznej gazecie

Sara James
Fot. Dawid Ziemba mat. promocyjny

Sara James o karierze w Ameryce

Wiele osób zastanawia się, jak teraz będzie wyglądała kariera Sary. Skupi się na Polsce czy USA? „Na razie dużo rzeczy się dzieje, dużo propozycji, pomysłów. Nie zdradzam nic, bo sama nie wiem, jak to będzie wyglądać. Na pewno chcę robić muzykę i już planuję kolejne single i album. Marzę, by zachować ich jak najwyższą jakość”, podkreśliła artystka.

Ciekawi tego, czy już ma podpisany kontrakt płytowy w Stanach, poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie. „Nie chcę zapeszać, jak to się mówi w Polsce. (śmiech) Ale… dużo rzeczy już się dzieje i dowiecie się o nich wkrótce!”, dodała ostrożnie 14-latka.

Trzymamy za nią kciuki! Cały wywiad możecie obejrzeć na górze strony, a jego inną część umieściliśmy na YouTubie VIVY.pl. 

Czytaj także: Kim są najbliżsi Sary James? Młoda artystka może zawsze liczyć na wsparcie rodziny

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?