TYLKO NA VIVA.PL

Sara James nie jest zadowolona z wykonań w amerykańskim Mam talent?! „Na próbach wychodziło mi lepiej”

14-latka podbiła serca milionów widzów. Co stresowało ją przy występach?!

Rafał Kowalski 28 września 2022 20:44

Kilkanaście dni temu Sara James zakończyła swoją przygodę z amerykańskim Mam Talent, w którym osiągnęła ogromny sukces. Finalistka popularnego formatu wróciła już do Polski i w jednym z pierwszych wywiadów opowiedziała nam o kulisach show. Co ciekawe, ona sama nie była na 100% zadowolona z tego, jak wypadła na ekranie.

Sara James krytykuje samą siebie. Co zmieniłaby w występach z AGT?

Przy okazji spotkania z 14-letnią Sarą James zapytaliśmy o to, czym ona i jej zespół kierowali się przy wyborze piosenek, które ostatecznie usłyszeliśmy w amerykańskim Mam Talent. „Dużo myśleliśmy o tym, co zaśpiewać. Wiele było propozycji numerów, ale widzę dziś, że trzymaliśmy się raczej takich starszych hitów. Mi też chodziło o to, żeby zrobić z nich moją własną wersję. Zrobić je inaczej, po mojemu. Tak, jak jeszcze nikt tego nie słyszał”, mówiła nam piosenkarka.

Czytaj także: Kim są najbliżsi Sary James? Młoda artystka może zawsze liczyć na wsparcie rodziny

Sara James po mam talent
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Gdy składaliśmy jej gratulacje za wyśmienite wykonania na żywo, sama artystka zaznaczyła, że mogło wyjść jej jeszcze lepiej. „Oglądając teraz swoje występy wiem, że dużo bym poprawiła. Bardzo dużo rzeczy, bardzo! Niestety uważam też, że na niektórych próbach też czasami wychodziło mi lepiej. Ale wiadomo, że na żywo dochodzi stres, dochodzi też widownia, która głośno klaszcze. A ja nigdy aż tak głośnej, wielkiej publiczności nie miałam w programach i to był szok. Też skupiałam się na tym, żeby słyszeć siebie, ale tak jak mówię do jeszcze stres, cały szok, jurorzy...”, opowiadała Rafałowi Kowalskiemu z VIVY.pl.

Skąd u Sary takie surowe wnioski? „Z tym poprawianiem wielu rzeczy to po prostu ja jestem samokrytyczna. Ale wydaje mi się, że to dobrze, że słyszę rzeczy, które definitywnie powinny być poprawione. Takie jest życie, trzeba popełniać błędy”, podkreśliła piosenkarka przed kamerą naszego serwisu.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sara James chce przeprowadzić się do Stanów! Udzieliła pierwszego wywiadu zagranicznej gazecie

Z wywiadu wideo dowiecie się też, jak to się stało, że Sara trafiła do programu w USA oraz czym stresowała się na scenie bardziej, niż śpiewem. Cała rozmowa dostępna na górze strony. 

Sara James mam talent
Fot. Priscilla Grant/Everett Collection

Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Simon Cowell, Sara James, mama Sary James, America's Got Talent 2022

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.