wideo

Sandra Kubicka pokazała nam zawartość swojej garderoby!

Co najbardziej zaskakuje w szafie gwiazdy? Zobacz wideo!

Redakcja VIVA! 3 listopada 2020 14:15

Modelka i influencerka Sandra Kubicka to z pewnością jedna z piękniejszych polskich celebrytek. Gwiazda, która jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pozwala nam śledzić swoje prywatne życie, może też pochwalić się imponującą zawartością szafy. W naszym ekskluzywnym wideo Sandra zaprosiła nas do swojej garderoby. Co króluje na jej półkach?

Co Sandra Kubicka ma w swojej szafie?

Jak się okazuje Sandra nie ma jednej garderoby, a aż trzy! Gwiazda zdradziła nam, że ubrania kupuje najczęściej w sieciówkach. Natomiast u projektantów wybiera buty i torebki. Mnóstwo miejsca w jej szafie zajmują ubrania sportowe (gwiazda uwielbia trenować!) i… superwygodne dresy.

W kolekcji Kubickiej nie zabrakło też seksownych sukienek. Te na swoje urodziny gwiazdy projektuje sama. Trzeba przyznać, że ma do tego talent! Sandra ma w swojej garderobie też inne perełki. Jedną z nich jest… szlafrok własnego projektu. Jak wygląda? Zobaczcie w naszym wideo!
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…