VIVA! VIDEO

„Samo Centrum Wrzechświata”, czyli nowe miejsce na mapie Warszawy. Tu zrealizujesz swoje marzenia! EKSLUZYWNE VIDEO

Piotr Wojtasik 9 listopada 2017 18:15

„Samo Centrum Wszechświata” to wyjątkowa, kreatywna przestrzeń, w której możesz rozwijać swoje pasje, umiejętności, a przede wszystkim siebie. To miejsce, w którym zrealizujesz swoje plany i urzeczywistnisz marzenia. 

Gdzie znajduje się „Samo Centrum Wszechświata”?

„Samo Centrum Wszechświata” powstało w centrum Warszawy, w klimatycznej kamienicy przy Chłodnej 29. Do wykorzystania masz tu blisko tysiąc metrów kwadratowych powierzchni i dwa piętra, na których znajdują się sale treningowe, strefy beauty czy eventowe, przestrzeń dla mam i dzieci oraz kawiarnia.

Do twojej dyspozycji jest także wykwalifikowany i doświadczony sztab profesjonalistów, którzy w prace nad projektem SCW włożyli całe swoje serca i umiejętności. Wyjątkowi trenerzy rozwijają w ramach „Samego Centrum Wszechświata” swoje autorskie projekty, idealnie skrojone pod twoje potrzeby. 

Dlaczego warto odwiedzić SCW? Nasze subiektywne TOP 4!

1. Nike+ Training Club to kombinacja trzech typów zajęć grupowych, których połączenie stanowi gwarancję efektywnego planu treningowego. 

2. Pole dance to połączenie akrobatyki, gimnastyki i tańca, Podczas tych zajęć wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, poprawisz gibkość i będziesz się świetnie bawić. A przy okazji poznasz ciekawych, zwariowanych ludzi, pełnych pasji i humoru.

3. MAMOVE – autorskie treningi pozwalające na cieszenie się świetną formą zarówno w ciąży jak i po niej. Zajęcia dla maluszków wspomagające rozwój i stymulujące integrację sensoryczną.

4.  Studio kosmetyczne, studio fryzur i strefa beauty:

  • Najlepszi lekarze medycyny estetycznej i doświadczone kosmetyczki. Właściwie dobrane, profesjonalne zabiegi na twarz i ciało sprawią, że będziesz mogła cieszyć się promienną urodą, nienaganną sylwetką i wyśmienitym samopoczuciem.
  • W studio fryzur czekają na Ciebie wykwalifikowani specjaliści od koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Z ich pomocą odkryjesz najciekawszy pomysł na swoje włosy i zachwycającą fryzurę. Podczas gdy fryzjer będzie układał Twoje loki, możesz skorzystać z oferowanych usług manicure i pedicure albo zjeść pyszny posiłek lub napić się aromatycznej kawy-oszczędzając tym samym tak cenny czas. 
  • W strefie beauty masz również szansę poczuć kojącą moc masażu i odnaleźć równowagę pomiędzy ciałem i duchem. Każdego dnia inne masaże, dzięki którym zredukujesz napięcie mięśni, poprawisz krążenie krwi i elastyczność skóry, a co najważniejsze, odnajdziesz wytchnienie od codziennego zgiełku i zapewnisz sobie uczucie błogiego relaksu na długie godziny.

To ty jesteś w Centrum Wszechświata!

Sony - Partner technologiczny otwarcia SCW

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.