VIDEO VIVY!

Chodakowska, Kwaśniewska, Wellman i... Power women w teledysku VIVY!

Zobacz kulisy jedynej takiej sesji!

Monika Katarzyna Krupska 20 września 2018 08:57

O tych paniach jest zdecydowanie bardzo głośno! Ewa Chodakowska, Sylwia Chutnik, Jolanta Kwaśniewska, Ania Jagodzińska, Kasia Sokołowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dorota WellmanMartyna Wojciechowska, Anita Włodarczyk i Marieta Żukowska to bohaterki najnowszego numeru VIVY!. Każda z nich jest inna, każda jest też mistrzynią w swojej dziedzinie. Podczas tworzenia najnowszego numeru nie mogliśmy się oprzeć, aby dodatkowo nie nagrać pań kamerą. Żadna z nich nie miała z tym problemu, bo panie niczego nie udają. 

Co łączy nasze bohaterki? „Każda z tych kobiet jest inna, ale łączy je to, że mają wewnętrzną siłę, która przekłada się na konkretne działania. Mnie taka postawa i w ogóle kobiety inspirują. Staram się tworzyć ubrania, w których moje klientki czują się dobrze, wygodnie, kobieco, a jeżeli jest taka potrzeba lub okazja, to wytwornie i elegancko”, powiedział Łukasz Jemioł, który przygotował panie do sesji. 

„Od lat pracuję z kobietami i mocno wierzę w to, że każda jest indywidualnością. Czasami, w dzisiejszym zabieganym świecie, kobiety nie mają dla siebie czasu. Właśnie dlatego najbliższa kolekcja jest pod hasłem »Believe in your power«. Wierzę, że słowa mają moc. Podobnie jak to, co nosimy, wpływa na nasz nastrój, na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Najnowsze ubrania mają przypominać paniom, że są wyjątkowe. Każda z nich”, dodał Jemioł.

Zobaczcie zmysłowe power women w teledysku Vivy!. Zdecydowanie zachwycają, prawda? 

Nowy numer dwutygodnika VIVA! na rynku będzie dostępny od czwartku 20 września.  

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Wellman, Kwaśniewska, Chodakowska, Wojciechowska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.