EKSKLUZYWNE VIDEO

Rozwodnik, skandalista, bankrut... Smutne życie Michała Wiśniewskiego

Jakie tajemnice skrywa jego przeszłość?

Konrad Szczęsny 18 marca 2019 17:55

Rozwód rodziców, samobójcza śmierć ojca, pobyt w domu dziecka – dzieciństwo Michała Wiśniewskiego było naznaczone licznymi traumami. Niektórzy twierdzą, że muzykowi zajęło wiele czasu, by się z nimi uporać, inni, że jego późniejsze problemy wynikały właśnie ze smutnych doświadczeń młodości i że demonów przeszłości nie oswoił do dziś. Nie zrekompensowała tego ani błyskotliwa kariera grupy Ich Troje, ani kolejne małżeństwa, ani narodziny czwórki dzieci.

Od tygodnia media rozpisują się o jego rozstaniu z czwartą żoną, Dominiką Tajner. On póki co ograniczył się do lakonicznego komentarza w jednym z programów TVP. „To była ostatnia żona i teraz pora na męża”, powiedział rozbawiony na antenie.

Jakie tajemnice skrywa życie lider Ich Troje? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.