EKSKLUZYWNE VIDEO

Rozwodnik, skandalista, bankrut... Smutne życie Michała Wiśniewskiego

Jakie tajemnice skrywa jego przeszłość?

Konrad Szczęsny 18 marca 2019 17:55

Rozwód rodziców, samobójcza śmierć ojca, pobyt w domu dziecka – dzieciństwo Michała Wiśniewskiego było naznaczone licznymi traumami. Niektórzy twierdzą, że muzykowi zajęło wiele czasu, by się z nimi uporać, inni, że jego późniejsze problemy wynikały właśnie ze smutnych doświadczeń młodości i że demonów przeszłości nie oswoił do dziś. Nie zrekompensowała tego ani błyskotliwa kariera grupy Ich Troje, ani kolejne małżeństwa, ani narodziny czwórki dzieci.

Od tygodnia media rozpisują się o jego rozstaniu z czwartą żoną, Dominiką Tajner. On póki co ograniczył się do lakonicznego komentarza w jednym z programów TVP. „To była ostatnia żona i teraz pora na męża”, powiedział rozbawiony na antenie.

Jakie tajemnice skrywa życie lider Ich Troje? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.