EKSKLUZYWNE VIDEO

Rozwodnik, skandalista, bankrut... Smutne życie Michała Wiśniewskiego

Jakie tajemnice skrywa jego przeszłość?

Konrad Szczęsny 18 marca 2019 17:55

Rozwód rodziców, samobójcza śmierć ojca, pobyt w domu dziecka – dzieciństwo Michała Wiśniewskiego było naznaczone licznymi traumami. Niektórzy twierdzą, że muzykowi zajęło wiele czasu, by się z nimi uporać, inni, że jego późniejsze problemy wynikały właśnie ze smutnych doświadczeń młodości i że demonów przeszłości nie oswoił do dziś. Nie zrekompensowała tego ani błyskotliwa kariera grupy Ich Troje, ani kolejne małżeństwa, ani narodziny czwórki dzieci.

Od tygodnia media rozpisują się o jego rozstaniu z czwartą żoną, Dominiką Tajner. On póki co ograniczył się do lakonicznego komentarza w jednym z programów TVP. „To była ostatnia żona i teraz pora na męża”, powiedział rozbawiony na antenie.

Jakie tajemnice skrywa życie lider Ich Troje? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.