TYLKO U NAS!

Pogodna, uśmiechnięta i... Tak Renata Gabryjelska pozowała w sesji VIVY!

Zobacz wyjątkowy teledysk zza kulis

Konrad Szczęsny 10 listopada 2020 17:14

Mimo że mogła przebierać w zawodowych propozycjach, zniknęła z show-biznesu. Renata Gabryjelska zamiast kariery wybrała miłość. Nie żałuje. W intymnej rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! przyznała, że choć decyzję o wyjściu za mąż podjęła szybko i mało kto dawał jej i jej ukochanemu szansę, są ze sobą już 18 lat. Niezmiennie szczęśliwi, wspierający i nie widzący poza sobą świata.

Renata Gabryjelska o debiucie reżyserskim

Za karierą nie tęskni, choć nie wyklucza, że powrotu na mały i duży ekran. Teraz spełnia się w roli reżyserki. Niedawno zrealizował swój debiutancki film „Safe Inside”.

– W tym filmie jest kawał mojej historii, moich doświadczeń dotyczących miłości, dominacji, samotności, przemyśleń na temat śmierci. Mój tata miał bardzo ciężki wypadek samochodowy, przez kilkanaście dni był w stanie śpiączki, lekarze nie wiedzieli, czy przeżyje. Bałam się, że tata umrze i do dziś pamiętam tamten strach. To było na początku studiów, miałam 20 lat, wtedy zaczęłam interesować się tym, co czuje człowiek, który balansuje na granicy życia i śmierci jak mój tata i Ana z „Safe Inside”. Co dzieje się w ludzkim umyśle? Gdzie tak naprawdę znajduje się nasza świadomość? Mój film jest formą podróży do przeszłości. Tata wrócił do nas, a ja wkrótce wyruszyłam w swoją podróż… — relacjonuje w rozmowie z Beatą Nowicką.

Jak powstawała sesja z udziałem Renaty Gabryjelskiej, gwiazdy serialu „Złotopolscy”? Zobacz powyżej!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.