TYLKO U NAS!

Pogodna, uśmiechnięta i... Tak Renata Gabryjelska pozowała w sesji VIVY!

Zobacz wyjątkowy teledysk zza kulis

Konrad Szczęsny 10 listopada 2020 17:14

Mimo że mogła przebierać w zawodowych propozycjach, zniknęła z show-biznesu. Renata Gabryjelska zamiast kariery wybrała miłość. Nie żałuje. W intymnej rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! przyznała, że choć decyzję o wyjściu za mąż podjęła szybko i mało kto dawał jej i jej ukochanemu szansę, są ze sobą już 18 lat. Niezmiennie szczęśliwi, wspierający i nie widzący poza sobą świata.

Renata Gabryjelska o debiucie reżyserskim

Za karierą nie tęskni, choć nie wyklucza, że powrotu na mały i duży ekran. Teraz spełnia się w roli reżyserki. Niedawno zrealizował swój debiutancki film „Safe Inside”.

– W tym filmie jest kawał mojej historii, moich doświadczeń dotyczących miłości, dominacji, samotności, przemyśleń na temat śmierci. Mój tata miał bardzo ciężki wypadek samochodowy, przez kilkanaście dni był w stanie śpiączki, lekarze nie wiedzieli, czy przeżyje. Bałam się, że tata umrze i do dziś pamiętam tamten strach. To było na początku studiów, miałam 20 lat, wtedy zaczęłam interesować się tym, co czuje człowiek, który balansuje na granicy życia i śmierci jak mój tata i Ana z „Safe Inside”. Co dzieje się w ludzkim umyśle? Gdzie tak naprawdę znajduje się nasza świadomość? Mój film jest formą podróży do przeszłości. Tata wrócił do nas, a ja wkrótce wyruszyłam w swoją podróż… — relacjonuje w rozmowie z Beatą Nowicką.

Jak powstawała sesja z udziałem Renaty Gabryjelskiej, gwiazdy serialu „Złotopolscy”? Zobacz powyżej!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.