TYLKO U NAS!

 Zobacz naszą wyjątkową relację z przyjęcia z okazji Dnia Niepodległości w ambasadzie USA!

Muzyka, śpiewa i... wielka duma! Co jeszcze działo się tego wieczoru?

Konrad Szczęsny 4 lipca 2019 17:13

Wyjątkowa atmosfera, uśmiechy, które nie schodziły z twarzy gości, nauka tańca i rozpromieniona ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher - tak można podsumować to, co działo się 3 lipca w placówce dyplomatycznej Stanów Zjednoczonych w Warszawie przy alejach Ujazdowskich. Tego dnia odbyły się tam uroczyste obchody Dnia Niepodległości USA.

Wśród gości nie mogło oczywiście zabraknąć osób z pierwszych stron gazet. Pojawili się m.in. Radosław i Małgorzata Majdanowie (której stylizacja wywołała dosyć duże emocje w sieci), reżyser Paweł Pawlikowski czy aktorzy: Jakub Wesołowski oraz Rafał Zawierucha.

Motywem przewodnim imprezy było... country, stąd wśród strojów królowały kapelusze, koszule, luźne sukienki oraz charakterystyczne kowbojskie buty.

Co jeszcze działo się tego wieczoru? Dowiesz się, oglądając powyższą relację wideo  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.