TYLKO U NAS!

 Zobacz naszą wyjątkową relację z przyjęcia z okazji Dnia Niepodległości w ambasadzie USA!

Muzyka, śpiewa i... wielka duma! Co jeszcze działo się tego wieczoru?

Konrad Szczęsny 4 lipca 2019 17:13

Wyjątkowa atmosfera, uśmiechy, które nie schodziły z twarzy gości, nauka tańca i rozpromieniona ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher - tak można podsumować to, co działo się 3 lipca w placówce dyplomatycznej Stanów Zjednoczonych w Warszawie przy alejach Ujazdowskich. Tego dnia odbyły się tam uroczyste obchody Dnia Niepodległości USA.

Wśród gości nie mogło oczywiście zabraknąć osób z pierwszych stron gazet. Pojawili się m.in. Radosław i Małgorzata Majdanowie (której stylizacja wywołała dosyć duże emocje w sieci), reżyser Paweł Pawlikowski czy aktorzy: Jakub Wesołowski oraz Rafał Zawierucha.

Motywem przewodnim imprezy było... country, stąd wśród strojów królowały kapelusze, koszule, luźne sukienki oraz charakterystyczne kowbojskie buty.

Co jeszcze działo się tego wieczoru? Dowiesz się, oglądając powyższą relację wideo  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.