WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan? Zrobiliśmy im QUIZ!

Pytania dotyczyły pierwszego wspólnego dziecka pary

Rafał Kowalski 7 kwietnia 2020 15:15

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, a Radosław Majdan ma świetny kontakt  z chłopcami, to prawdziwym wydarzeniem dla całej rodziny jest przyjście na świat pierwszego wspólnego dziecka pary. Chłopiec pojawi się na świecie w czerwcu, a my już dziś zrobiliśmy bohaterom naszej najnowszego okładki test na zgodność…

QUIZ z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem

Przypomnijmy, że oczekiwanie na kolejnego potomka angażuje nie tylko jego rodziców, ale i wszystkich bliskich Małgosi Rozenek-Majdan i jej męża. „Niedawno moja teściowa kupiła kalendarz pod tytułem: „Moje najważniejsze chwile”, w którym chce zapisywać wszystkie momenty związane z moją ciążą i przyjściem na świat naszego synka. Nasze rodziny były na tyle taktowne, że nigdy nie dociekały szczegółów związanych z naszym staraniem się o dziecko. Ale wiedziały, ile to nas kosztuje wysiłku…”, powiedziała Elżbiecie Pawełek gwiazda będąca w 7. miesiącu ciąży.

Z kolei podczas sesji zdjęciowej, przed naszą kamerą zrobiliśmy Małgorzacie i Radosławowi test. Zadaliśmy takie pytania jak: Kto jest mniej cierpliwy?; czyim syneczkiem będzie oczekiwane dziecko?; z czym będzie miał największe problemy przyszły tata? oraz - jaką zachciankę ciążową ma najczęściej Małgosia?.

Okazało się, że zakochani nie zawsze odpowiadali tak samo… Zobaczcie efekty naszego kwestionariusza!

Zachęcamy też do zakupu wydania VIVY! w wersji internetowej. Można zamówić ją w specjalnej promocji np. TUTAJ. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.