TYLKO NA VIVA.PL

Przemek Kossakowski ocenił Basię Kurdej-Szatan w roli współprowadzącej Projekt Cupid. Czy sam ją wybrał?

Obie gwiazdy skomentowały pojawiające się kontrowersje

Rafał Kowalski 10 lutego 2022 15:15

Nowy program TTV o nazwie Projekt Cupid to format, w którym widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a. Poszukujący miłości bohaterowie zostaną zaproszeni na randki, w których towarzyszyć im będą prowadzący Basia Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski. Jak prezenter stacji ocenia wybór aktorki na współprowadzącą? I czy sam miał na niego wpływ?

Przemysław Kossakowski o Basi Kurdej-Szatan w TTV

Po Down The Road przyszedł czas na kolejne wyzwanie zawodowe dla Przemka Kossakowskiego. Prezenter cieszy się, że to on wziął udział w tworzeniu Projektu Cupid. „Powiem szczerze. Gdybym dowiedział się, że istnieje taki program, a ja nie wziąłbym wzięty pod uwagę do prowadzenia go, to bym się na moją stację obraził. Być może mam o sobie bardzo wysokie mniemanie, ale nie mogłem tego nie robić. Jestem wdzięczny za to, że jestem pierwszym wyborem przy tego rodzaju projektach. To mnie niesie”, powiedział Rafałowi Kowalskiemu z VIVY.pl.

Na ekranie będzie partnerować mu  Basia Kurdej-Szatan. Aktorka zadebiutuje tym samym w stacji TTV. Czy Przemek miał wpływ na to, że to właśnie ona została współprowadzącą? Okazuje się, że tak. „Były robione zdjęcia próbne i ja na wszystkich byłem. Partnerowałem tym, którzy chcieli też prowadzić ten projekt. Gdy ten proces się zakończył to moja szefowa Lidka pytała mnie, kogo bym rekomendował. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że rekomendowałem Basię. Moim zdaniem poradziła sobie świetnie na kilku płaszczyznach”, wyznał VIVIE.pl.

OBEJRZYJ TEŻ: Przemek Kossakowski: „Potrzebuję spokoju i wyciszenia. Zaczynam kolejne studia...”

Projekt Cupid, Przemek Kossakowski
Fot. materiał promocyjny TTV

Projekt Cupid, Basia Kurdej-Szatan, Przemek Kossakowski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Przemek Kossakowski i Basia Kurdej-Szatan odpowiadają na krytykę

Program Projekt Cupid jeszcze nie ruszył, a już budzi wielkie emocje. Przemek Kossakowski słyszał pierwsze negatywne głosy na temat formatu i tego, kto będzie go prowadził. Sam po nagraniach pierwszej edycji nie żałuje Basi Kurdej-Szatan komplementów. „Wiem, że są kontrowersje, ale nie zwracam na to uwagi, bo gdybym miał zwracać uwagę na to, co mówią ludzie – szczególnie przez ostatnie pół roku – to bym oszalał. Będę podtrzymywał, że Basia była dobrym wyborem”, przyznał przed naszą kamerą.

SPRAWDŹ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan nie chciała zostać prowadzącą Dzień Dobry TVN. Wyjaśniła powód

Z kolei Barbara Kurdej-Szatan prosi o odrobinę cierpliwości i danie sobie oraz Projektowi Cupid szansy. „W naszym kraju każdy lubi zabierać głos na tematy, o których nie ma pojęcia. Takie same opinie były przed programami To tylko kilka dni oraz Down The Road, a i po jednej emisji i po drugiej odbiór był zupełnie inny. Nie rozumiem, dlaczego wciąż ludzie nie ufają takim projektom. Te programy były ładne, wartościowe i mądre. Nikt tu nie chciał nikogo skrzywdzić, tylko pokazać świat innych ludzi. Byśmy mogli go poznać i się na niego otworzyć”, przyznała w rozmowie z VIVĄ.pl.

Pierwszy odcinek już 13 lutego. Będziecie oglądać? 

Projekt Cupid ttv gdzie obejrzec
Fot. materiał promocyjny TVN

Projekt Cupid ttv
Fot. materiał promocyjny TVN

Projekt Cupid,  Basia Kurdej-Szatan
Fot. materiał promocyjny TTV

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.