TYLKO U NAS!

Popek o Tańcu z Gwiazdami: „Muszę tańczyć i za bardzo tego nie lubię”

Dlaczego wziął udział w programie?

Olga Figaszewska 9 marca 2018 19:15

Słynny raper, wokalista, zawodnik MMA! A od niedawna również tancerz? „Dziś niczego się nie boję. Przestałem pić i ćpać. Zająłem się sportem, uciekłem w taniec. Teraz mam jeden problem – żeby dobrze zatańczyć w Tańcu z Gwiazdami i nie narobić sobie wstydu”, zdradził Krystynie Pytlakowskiej. Dlaczego właściwie zdecydował się wziąć udział w programie? Czy liczy na wygraną?

Popek o udziale w Tańcu z Gwiazdami

Bałeś się wtedy powrotu do Polski?

Wtedy tak. Bałem się, że jak wrócę, od razu mnie przymkną za dawne grzechy. Na szczęście unieważniono tamten list gończy. Teraz niczego się nie boję. Przestałem pić i ćpać. Zająłem się sportem, uciekłem w taniec. Teraz mam problem – żeby dobrze zatańczyć w „Tańcu z Gwiazdami” i nie narobić sobie wstydu.

Taniec to Twoja ucieczka?

Tak się bronię przed alkoholem, choć czuję się nieszczęśliwy, dlatego że wyciąłem z siebie serce imprezowicza i stałem się normalny.

(...)

Dlatego zgodziłeś się na udział w „Tańcu…”?

Dlatego, żeby uciec od alkoholu, chodzić codziennie na treningi i trzymać formę do następnej walki.

I musisz wygrać?

Muszę tańczyć i za bardzo tego nie lubię. Ale żeby zachować trzeźwość, muszę robić to, co nie zawsze mi się podoba. I mam wymówkę, kiedy zapraszają mnie na imprezy: „Odpadam, bo idę na trening”. A czy wygram? Mówię, że na pewno. I życzyłbym sobie tego. Jednak jeśli przegram, też nie będzie tragedii. Tylko co ja sobie potem znajdę?

Napiszesz książkę o sobie. Bestseller.

Mógłbym napisać o sobie 100 różnych książek opartych na faktach. Komediowych i horrorów.

To napisz na początek pięć, a ja Ci pomogę znaleźć ghostwritera.

Serio? (śmiech). 

Cały wywiad z Popkiem dostępny w nowej VIVIE!. Magazyn w kioskach już od 8 marca 2018 roku!

Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Co jeszcze w nowej VIVIE! 5/2018?

Rodzina Kamila Stocha o jego dzieciństwie, wspólnym czytaniu bajek, słuchaniu muzyki i  tum, jak wychować Mistrza. Popek, czyli Paweł Mikołajuw opowiedział, czy boi się swojej ciemnej strony. Stara się nie pić, nie kląć, wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Ale co tak naprawdę swoi za jego przemianą? Joanna Dark mówi o swojej nowej płycie. A także: Jackie Kennedy i Lee Radziwiłł. Jak naprawdę wyglądała rodzinna miłość sławnych sióstr.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.