EKSLUZYWNE VIDEO

Premiera kolekcji Doroty Goldpoint podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. EKSKLUZYWNA RELACJA VIDEO

Piotr Wojtasik 17 czerwca 2017 06:30

Dorota Goldpoint, jako jedyna polska projektantka w tym roku wzięła udział w pokazie podczas wydarzenia towarzyszącego 70. Festiwalowi Filmowemu w Cannes. O zachodzie słońca na tarasie z widokiem na Cannes najnowszą kolekcję podziwiali licznie zgromadzeni goście. Wśród nich: Karolina Szostak, Anna Wendzikowska, Paulina Drażba, stylista i krytyk mody Tomasz Jacyków oraz muza Roberto Cavallego i modelka - Kamila Szczawińska znana z pokazów u Yves'a Saint Laurenta, Christiana Diora czy Gucciego.

 

Polecamy też: Skolimowski, Polański, Holland wspominają polskie momenty w Cannes kiedyś i dziś! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Dorota Goldpoint wśród 36 sylwetek przedstawiła linię wieczorową i futra, uzupełnione o biżuterię i dodatki futrzane najwyższej jakości. W kolekcji dominują klasyczne kolory: czerń i biel oraz militarna zieleń. Pojawiają się koronki, gipiury, cekiny. Projektantka sięga konsekwentnie po organzę, żorżety czy satyny. Jako podszewki używa lejącej, delikatnie prześwitującej i miękkiej tkaniny - „acetat”, która dobrze wchłania wilgoć i przepuszcza powietrze. 

Co jeszcze charakterystycznego znajdziemy w kolekcji? Projektantka postawiła na lekkość, zwiewność i przezroczystość. Innowacyjne połączenie ciężkich i lekkich materiałów.

Zapraszamy na EKSKLUZYWNĄ RELACJĘ VIDEO!

 

Zobacz też: Za kulisami festiwalu filmowego w Cannes EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.