EKSLUZYWNE VIDEO

Premiera kolekcji Doroty Goldpoint podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. EKSKLUZYWNA RELACJA VIDEO

Piotr Wojtasik 17 czerwca 2017 06:30

Dorota Goldpoint, jako jedyna polska projektantka w tym roku wzięła udział w pokazie podczas wydarzenia towarzyszącego 70. Festiwalowi Filmowemu w Cannes. O zachodzie słońca na tarasie z widokiem na Cannes najnowszą kolekcję podziwiali licznie zgromadzeni goście. Wśród nich: Karolina Szostak, Anna Wendzikowska, Paulina Drażba, stylista i krytyk mody Tomasz Jacyków oraz muza Roberto Cavallego i modelka - Kamila Szczawińska znana z pokazów u Yves'a Saint Laurenta, Christiana Diora czy Gucciego.

 

Polecamy też: Skolimowski, Polański, Holland wspominają polskie momenty w Cannes kiedyś i dziś! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Dorota Goldpoint wśród 36 sylwetek przedstawiła linię wieczorową i futra, uzupełnione o biżuterię i dodatki futrzane najwyższej jakości. W kolekcji dominują klasyczne kolory: czerń i biel oraz militarna zieleń. Pojawiają się koronki, gipiury, cekiny. Projektantka sięga konsekwentnie po organzę, żorżety czy satyny. Jako podszewki używa lejącej, delikatnie prześwitującej i miękkiej tkaniny - „acetat”, która dobrze wchłania wilgoć i przepuszcza powietrze. 

Co jeszcze charakterystycznego znajdziemy w kolekcji? Projektantka postawiła na lekkość, zwiewność i przezroczystość. Innowacyjne połączenie ciężkich i lekkich materiałów.

Zapraszamy na EKSKLUZYWNĄ RELACJĘ VIDEO!

 

Zobacz też: Za kulisami festiwalu filmowego w Cannes EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.