O NICH JEST GŁOŚNO

Rocznica ślubu Karoliny i Piotra Kraśków! Przypominamy EKSKLUZYWNĄ SESJĘ VIVY! z malowniczego Gałkowa!

VIVA! 13 września 2017 15:00

 

13 września 2008 r. Piotr Kraśko oraz Karolina Ferenstein powiedzieli sakramentalne: „tak’’. Po dziewięciu latach są rodzicami „wesołej gromadki’’ — Konstantego, Aleksandra i Laury. Jak udaje im się pogodzić pracę zawodową i zapanować nad trójką dzieci? 

 

Rodzina Piotra Kraśki

 

Tylko VIVĘ! Piotr Kraśko zaprosił do Gałkowa. Prezenter wspólnie z żoną i trójką dzieci wystąpili w wyjątkowej sesji okładkowej. Żona dziennikarza, Karolina Ferenstein-Kraśko, opowiedziała, jak wspólnie ze swoim mężem łączą obowiązki zawodowe z wychowaniem trójki dzieci.

 

Karolina Ferenstein-Kraśko: Kiedy Piotr wraca przez trzy tygodnie codziennie po „Faktach z zagranicy” o godzinie 21 to ja siedzę w domu i cały ciężar rodziny jest na mojej głowie. Za to rano Piotr wstanie i zrobi śniadanie czy zakupy na cały tydzień. Takie proste, zwykłe gesty, ale ogromnie pomocne. U nas, tak naprawdę, odbywają się bez słów. Kiedy przychodzi mój gorący, zawodowy okres, wtedy Piotr musi sobie radzić z pomocą babci czy cioci, ogarniać całe towarzystwo i daje radę. Jestem zazdrosna jako mama, ale faktycznie jest w kobiecie takie wewnętrzne niedowierzanie: jak to, on może tak samo dobrze jak ja?

 

Tylko u nas cała rodzina w komplecie w jednej sesji zdjęciowej w otoczeniu malowniczej stadniny w Gałkowie na Mazurach. Zobaczcie kulisy naturalnej i bardzo rodzinnej sesji!

 

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Zobacz także: Zwolnienie z TVP wyszło mu na dobre! Dzięki TVN-owi za Piotrem Kraśką szaleją kobiety

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.