VIDEO VIVY!

Maffashion, Jessica Mercedes, Macademian Girl, Red Lipstick Monster i LittleMooonster96…

…razem w sesji do VIVY!

Sylwia Olech 17 lutego 2018 06:00

Takiej sesji jeszcze nie było! W osiemnastowiecznym Pałacu Poniatowskich w Jabłonnie spotkało się pięć młodych kobiet. Pięć królowych w królewskim miejscu. Rządzą w sieci, choć jeszcze parę lat temu były zupełnie zwykłymi dziewczynami. Wszystko dlatego, że odważyły się sięgnąć po rzeczy o których reszta tylko marzy…
Julia Kuczyńska Maffasion, Jessica Mercedes Kirschner Jemerced, Tamara Gonzalez Perea Macademian Girl, Ewa Grzelakowska-Kostoglu Red Lipstick Monster i Angelika Mucha Littlemooonster96, najpopularniejsze polskie blogerki i youtuberki jeszcze nigdy nie wystąpiły razem na okładce. Wyjątek zrobiły dla VIVY!, która właśnie debiutuje w sieci jako viva.pl.

Kulisy sesji blogerek dla VIVY!

Na planie sesji zjawiają się punktualnie. Piękne, roześmiane. Dobrze się znają i przyjaźnią się. Tu nie ma rywalizacji ani gwiazdorzenia. Bez zbędnych dyskusji poddają się zabiegom makijażystów, sprawnie wkładają przygotowane razem ze stylistką Jolą Czają kreacje. „Jakie marki mam na sobie? Nie mam pojęcia”, śmieje się Macademian Girl, jedna z najbardziej charakterystycznych blogerek modowych, wielokrotnie wyróżniana za oryginalny styl. „Dziś nie muszę tego wiedzieć”.

Piękne, roześmiane. Dobrze się znają i przyjaźnią się

Ta sesja jest inna niż wszystkie. Toczy się w dwóch światach. Zanim fotograf Marcin Kempski naciśnie spust migawki zdjęcia dziewczyn są już na ich profilach na Instagramie. Zanim operator vivy.pl Marcin Ziółko włączy kamerę na Instastory Ewa wrzuca filmik o tym, jak powstaje jej nowy makijaż – tym razem wykonany nie przez nią tylko przez sesyjnego makijażystę. „Pytasz mnie co robiłabym gdyby nie było internetu?”, mówi Maffashion, najpopularniejsza polska blogerka modowa, która trafiła na szczyt listy 20 najbardziej wpływowych blogerów świata, przygotowanej przez cyfrową agencję marketingową Tribe Dynamics. „Zawsze mnie o to pytają w wywiadach, na pewno moje życie i życie wszystkich ludzi wyglądałoby inaczej. Internet jest wszędzie. Nic nie dzieje się dziś bez internetu!”.  

Całą sesję blogerek obejrzysz w najnowszym numerze VIVY!, która będzie dostępna już od czwartku 22 lutego w całej Polsce! Co jeszcze w nowym wydaniu dwutygodnika?

Blogerki i influencerki, okładka, VIVA! luty 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

VIVA! 4/2018

Po raz pierwszy razem! „Królowe sieci” o tym, jak podbiły świat! Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jaki jest prywatnie, kogo kocha i kto rządzi w jego domu, zdradza nam prowadzący program Hipnoza, Filip Chajzer. Wzruszająca rozmowa wnuczki i dziadka. Agata Nizińska i Wojciech Pokora w ostatniej wspólnej rozmowie o wspólnej pasji i sile rodzinnej więzi, która przekracza barierę śmierci. O swojej największej pasji, czyli miłości do gór oraz o zakończonym małżeństwie mówi himalaista, Piotr Pustelnik.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?