O TYM SIĘ MÓWI

Zobaczcie kulisy sesji z Pawłem Stasiakiem!

Wokalista opowiedział nam o powrocie na scenę

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 16:30

Przerwa Papa D. miała trwać rok, a trwała 10 lat. Mimo tego Paweł Stasiak niczego nie żałuje. Mówi: „Wszystkie rzeczy, które się wydarzyły, musiały się wydarzyć, bo widocznie byłem na takim etapie, że inaczej czegoś bym nie zrozumiał. Możliwe, że wcześniejsze dotarcie do poziomu, na jakim jestem teraz, sprawiłoby, że może bym coś zepsuł”.

Ciężko uwierzyć, jak ten czas płynie, ale w listopadzie zeszłego roku wokalista świętował już 35-lecie zespołu Papa D. Koncert z udziałem Agnieszki Chylińskiej, Kayah, Rudej z Red Lips i Anny Karwan był wielkim wydarzeniem: „Pełna sala i wielkie szaleństwo, do którego długo się przygotowywaliśmy. To niesamowite, że cała sala śpiewała z nami”.

A jak wyglądały kulisy sesji? Zobaczcie niesamowity teledysk!

Cały wywiad z Pawłem Stasiakiem przeczytacie w najnowszej VIVE!  

VIVA 1/2020, okładka
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.