O TYM SIĘ MÓWI

Zobaczcie kulisy sesji z Pawłem Stasiakiem!

Wokalista opowiedział nam o powrocie na scenę

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 16:30

Przerwa Papa D. miała trwać rok, a trwała 10 lat. Mimo tego Paweł Stasiak niczego nie żałuje. Mówi: „Wszystkie rzeczy, które się wydarzyły, musiały się wydarzyć, bo widocznie byłem na takim etapie, że inaczej czegoś bym nie zrozumiał. Możliwe, że wcześniejsze dotarcie do poziomu, na jakim jestem teraz, sprawiłoby, że może bym coś zepsuł”.

Ciężko uwierzyć, jak ten czas płynie, ale w listopadzie zeszłego roku wokalista świętował już 35-lecie zespołu Papa D. Koncert z udziałem Agnieszki Chylińskiej, Kayah, Rudej z Red Lips i Anny Karwan był wielkim wydarzeniem: „Pełna sala i wielkie szaleństwo, do którego długo się przygotowywaliśmy. To niesamowite, że cała sala śpiewała z nami”.

A jak wyglądały kulisy sesji? Zobaczcie niesamowity teledysk!

Cały wywiad z Pawłem Stasiakiem przeczytacie w najnowszej VIVE!  

VIVA 1/2020, okładka
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.