WIDEO VIVY.PL

Dwa miesiące temu odeszła druga mama Sebastiana Karpiela-Bułecki. Była wyjątkową osobą...

Paulina Krupińska otrzymała od niej unikatowy prezent

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2020 11:54

Gdy Sebastian Karpiel-Bułecka był małym chłopcem, jego mama wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Kilkulatkiem z ogromną przyjemnością zaopiekowała się Zofia Karpiel-Bułecka, mama jego przyrodniego brata. Ciocia Bułeckula szybko zajęła w sercu muzyka wyjątkowe miejsce, a sama mówiła o nim „mój drugi syn”. Tym bardziej pod koniec czerwca lider Zakopower przeżył śmierć swojej przybranej mamy… Jak zapamiętała ją Paulina Krupińska?

Wspomnienie o Zofii Karpiel-Bułecce

Między zdjęciami do najnowszej VIVY! zapytaliśmy modelkę, jak zapamiętała ważną dla jej męża postać. „Ciotka Bułeckula była najbardziej znaną osobą na Podhalu i nietuzinkową osobowością. Każdy kto miał z nią styczność, na pewno wspomina to z wielkim uśmiechem i sentymentem. Ona potrafiła jednoczyć wiele osób, ludzie zaczynali się godzić. Dla niej nie było też rzeczy niemożliwych, ogarniała wszystko i wielu ludzi zawdzięcza jej dużo”, powiedziała nam Paulina Krupińska.

Dodała też, że mieszkanie pani Zofii była dla jej dzieci pełne skarbów. „Nasze spotkania wspominam z radością. Zapamiętam ją jako kolorowego ptaka. Cieszę się, że mogłam poznać ją nie tylko ja, ale i moje dzieci. Moja córka przychodziła do jej kolorowego domu, ubierała biżuterię, przebierała się w jej stroje, a Ciocia Bułeckula bardzo się z tego cieszyła”, mówiła nam przed kamerą VIVY.pl gwiazda TVN.

Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki otrzymała od zmarłej w czerwcu Cioci piękny podarek. „Było jej miło, że choć jestem z Warszawy to tak pokochałam kulturę Podhala. Dostałam od niej na urodziny góralską chustę. Będzie nam jej bardzo brakować”, zakończyła Paulina Krupińska…

Cały wywiad możecie odsłuchać wyżej. 

Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! 16/2020, okładka
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…